Lody w Cupcake Corner

Tradycyjne lody w Cupcake Corner! Najlepsze lody w Krakowie?

Cupcake Corner Bakery do tej pory znany był tylko z kawy i wyśmienitych, chociaż czasem nieco zbyt słodkich, cupcake’ów. Teraz w ofercie Cupcake Corner pojawiła się zupełnie nowa pozycja. Tradycyjne lody oraz wykonywane z nich milkshake trafiły już do wszystkich Cupcake Cornerów w Krakowie. Sprawdziliśmy jak smakują!

Do menu Cupcake Corner weszło sześć wyjątkowych smaków lodów. Peanutbutter Chocolate, Sweet Carrot, Vanilla Cream, Red Velvet, Chocolate Brownie oraz Candy Orange. Cena lodów jest nieco wysoka – 5 złotych za porcję o wybranym smaku, ale naprawdę warto tyle zapłacić.

Tradycyjne lody w Cupcake Corner
Tradycyjne lody w Cupcake Corner

Na fanpage’u kawiarni pisano, że lody wykonywane są w sposób całkowicie tradycyjny – bez proszków, czy napowietrzania. O tym, czy to prawda wiedzą pewnie tylko pracownicy kawiarni i nikt nie zdecyduje się na ujawnienie kulisów produkcji. Jedno jest pewne – smakują wyśmienicie. Najdziwniejszym smakiem jest Sweet Carrot – dodatek siekanej marchewki pojawia się tu tylko dla ozdoby. Ich wpadający w cynamon smak bardzo mnie zaskoczył. Lody faktycznie smakują, jak w pełni domowy produkt. Wyraźna nuta mleka, intensywny smak dodatków. Tak można je podsumować.

Homemade Ice Cream z Cupcake Corner w Krakowie może równać się smakiem z niezwykle popularnymi lodami ze Starowiślnej, albo paradoksalnie dużo tańszych Haagen dazs. Warto zapłacić za nie nieco więcej, niż zwykle płaci się za gałkę lodów w innej krakowskiej lodziarni. Dla właścicieli można mieć tylko jedną uwagę – warto pomyśleć o tym, by dla ludzi chcących je zjeść na miejscu przygotować coś więcej, niż plastikowe kubki i łyżeczki, które psują odbiór naprawdę wyśmienitego produktu.

 

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

11 listopada na Cmentarzu Obrońców Lwowa. Obchody 99. Narodowego Święta Niepodległości we Lwowie

Co i gdzie jeść we Lwowie? Kawiarnia Fiksaż (Fiksage), Kniazia Romana 6, Lwów

Uber we Lwowie. Taniej już się nie da!

Kawiarnia Apteka Mikolascha, ul. Kopernika 1, Lwów. Nowa najlepsza kawiarnia Lwowa!

Zamknij