Kontakt

Ile razy zdarzyło Wam się przyjechać do obcego miasta i trafić do kawiarni lub restauracji, która wystrojem, cenami i poziomem obsługi daleko odbiegała od powszechnie przyjętych standardów? Często nawet mieszkańcy nie wiedzą, które miejsca omijać szerokim łukiem, a którym warto poświęcić swój czas i pieniądze. I tu pojawiamy się my – mieszkańcy Krakowa i entuzjaści Lwowa.

 

Chcemy by serwis Kawiarniany.pl stał się przewodnikiem dla turystów i mieszkańców miasta. Poradnikiem w którym zrecenzujemy każdą krakowską kawiarnię i restaurację, czy to na Rynku, czy na Podgórzu czy na Kazimierzu. Odwiedzimy też wszystkie ciekawe miejsca we Lwowie, przyjrzymy się specjałom zagranicznych kuchni. Na stronie jest też miejsce dla opisów ciekawych ekspresów ciśnieniowych i kapsułkowych oraz przepisów kulinarnych.

 

Kawiarniany.pl to serwis turystyczno-lifestyle’owy. Miejsce wymiany poglądów, opinii i ciekawostek z Krakowa i Lwowa ale nie tylko! Jeśli wiesz o czymś, o czym powinniśmy napisać daj nam znać! Jeśli organizujesz ciekawe wydarzenie i interesuje Cię patronat i pomoc przy poinformowaniu o nim mieszkańców – również prosimy o wiadomość.

 

Strona internetowa Kawiarniany.pl sukcesywnie staje się najlepszym blogiem dotyczącym wycieczek do Lwowa. Kompleksowy przewodnik po Lwowie. Po lwowskich kawiarniach, lwowskich restauracjach i ciekawych miejscach w mieście z każdym miesiącem notuje znaczne wzrosty popularności i jest największym polskim serwisem internetowym o Lwowie.
 

Nie będziemy reklamować żadnych firm, które oferują wycieczki do Lwowa po niebotycznie zawyżonych cenach oraz usługi przewodników oderwanych od lwowskiej rzeczywistości finansowej.
 
Nie prowadzimy informacji turystycznej!
 
Nie organizujemy wyjazdów do Lwowa, wieczorów kawalerskich ani wizyt u dentysty. Nie wynajmujemy mieszkań, nie polecamy żadnego przewodnika po Lwowie, nie odpowiadamy na pytania o numery taksówek, adresy sklepów, przejścia graniczne czy jakiekolwiek inne pytania na które odpowiedzi znajdują się w tekstach opublikowanych na stronie i można je znaleźć poświęcając 3 sekundy na skorzystanie z wyszukiwarki.

 
Dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora. Odbiorcami danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt.
 
Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do udzielenia informacji zwrotnej i dalszego trwania konwersacji. Każdy posiada prawo żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu.

 

Podanie pseudonimu nie jest wymagane
Wymagany do kontaktu zwrotnego