Seksturystyka we Lwowie. Gdzie są prostytutki? Lokalizacje i ceny. Erotyka we Lwowie cz. 2

Oficjalnie prostytucja na Ukrainie jest nielegalna, ale prostytutek na lwowskich ulicach jest cała masa. W mieście nie ma dzielnicy czerwonych latarni więc dziewczyn do towarzystwa trzeba szukać w kilku miejscach. Gdzie są prostytutki we Lwowie? Sprawdzamy.

 

Z każdym rokiem coraz więcej dziewczyn na Ukrainie decyduje się na pracę lekką łatwą i przyjemną. Gdzie ich szukać we Lwowie? W mieście jest kilka punktów z prostytutkami tańszymi, niż dziewczyny z klubów. Wyszczególnić można sporo charakterystycznych lokalizacji jednak w większości prostytutki szukają klientów wśród osób udających się do nocnych klubów we Lwowie. Listę miejsc w których spotkać można tanie dziewczyny we Lwowie bazowaliśmy na dość świeżym, pełnym oburzenia artykule z lokalnej prasy. Czy był w 100% prawdziwy – tego nie wiemy. Wciąż trwa też walka z uliczną prostytucją, ale większość spisanych tu miejsc wciąż jest aktualna i w ich okolicach nie powinniście mieć żadnych problemów z odnalezieniem dziewczyn.

 

1. Plac Petruszewycza
Z okolic ulicy Zielonej i Placu Petruszewicza blisko jest do kilku modnych klubów. Przy placu w okolicach parku znajdziecie tanie dziewczyny za kilkaset hrywien.

 

2. Ulica Strzelców Siczowych
Młode dziewczyny oczekują na swoich klientów w okolicach uniwersytetu i parku im. Iwana Franki (dawniej Park Kościuszki). Szukać ich trzeba w pobliżu hostelu Lviv Loft i skrzyżowania z Uniwersytecką.

 

3. Róg Prospektu Swobody i Prospektu Szewczenki
Skrzyżowanie dwóch ważnych ulic w centrum miasta w bliskiej odległości do klubów i hoteli. Tu wieczorami kręcą się tanie prostytutki. Łatwo poznać je po charakterystycznym ubiorze.

 

4. Ulica Andrieja Sacharowa
Ulica nieco oddalona od centrum zapewniająca za to dostęp do prostytutek z wyższej półki. Plotka głosi, że nie każda z dziewcząt ma prawo oferować tu swoje usługi. Stąd zwykle znajdują się tu nieco droższe (około 500 UAH), ale za to młode i ładne kobiety.

 

5. Ulica Kopernika
Tak jak już wspominaliśmy w pierwszej odsłonie cyklu Erotyka we Lwowie, dziewczyny stają zwykle w okolicach klubów. Młodych prostytutek można szukać przy ulicy Kopernika. Koszt około 600 UAH.

 

6. Okolice Cyrku przy ul. Gródeckiej
Lwowski Cyrk Państwowy znajduje się przy ulicy Gródeckiej 83. Okolica Cyrku to znane miejsce na erotycznej mapie Lwowa. Ustronny park skłania do zbliżeń. Ceny około 500 UAH.

 

7. Ulica Bogdana Chmielnickiego
Jedna z dojazdowych dróg do centrum Lwowa słynie z działalności dość zaniedbanych za to tanich prostytutek. Dziewczyny pracują w godzinach dziennych, a ich klientami zwykle są kierowcy ciężarówek i przejeżdżających tędy samochodów i busów. Ceny – minimalne.

 

8. Ulica Szpitalna
Ulica Szpitalna kiedyś miała stać się centrum prostytucji we Lwowie. Dzielnica czerwonych latarni nie powstała, ale szemrane okolice ulic prowadzących do Bazaru Krakowskiego i okolice centrum handlowego Magnus przyciągają dziś prostytutki. Ceny w granicach 500-1000 UAH.

 

9. Ulica Gródecka
W okolicach przemysłowego wjazdu do miasta i dworca autobusowego w tej części miasta szukać można tanich prostytutek. Ceny symboliczne już od 300 UAH.

 

10. Okolice Dworca
Dziewczyny do towarzystwa we Lwowie czekają już w okolicach dworca kolejowego. Ceny niskie, ale i okolica dość szemrana.

 

Tanich prostytutek we Lwowie szukajcie u taksówkarzy, a także w tanich motelach i hotelach. Nocami, zwłaszcza w weekendy, tanich prostytutek na ulicach szukać możecie w okolicach wszystkich większych klubów (w tym klubów erotycznych) i głównych ulic we Lwowie. Dziewczyny poznacie po charakterystycznym ubiorze i sposobie poruszania się oraz po tym, że zwykle spędzają kilka chwil w jednym miejscu sprawiając wrażenie, że na kogoś czekają… Jeśli macie jakieś ciekawe doświadczenia z prostytutkami we Lwowie i znacie jeszcze jakieś miejsca w których występują koniecznie dajcie znać w komentarzu!

 

[related_posts_by_tax posts_per_page=”9″ format=”thumbnails” image_size=”medium” columns=”3″]

1 komentarz do “Seksturystyka we Lwowie. Gdzie są prostytutki? Lokalizacje i ceny. Erotyka we Lwowie cz. 2”

Możliwość komentowania została wyłączona.