Reklama w serwisie Kawiarniany.pl

Kawiarniany.pl to serwis turystyczno-lifestyle’owy. Miejsce wymiany poglądów, opinii i ciekawostek z Krakowa i Lwowa ale nie tylko! Jeśli wiesz o czymś, o czym powinniśmy napisać daj nam znać! Jeśli organizujesz ciekawe wydarzenie i interesuje Cię patronat i pomoc przy poinformowaniu o nim mieszkańców i turystów – również prosimy o wiadomość.

 

Strona internetowa Kawiarniany.pl sukcesywnie staje się najlepszym blogiem dotyczącym wycieczek do Lwowa. Kompleksowy przewodnik po Lwowie. Po lwowskich kawiarniach, lwowskich restauracjach, ciekawych miejscach w mieście i ciekawostkach historycznych z każdym miesiącem notuje znaczne wzrosty popularności i jest największym polskim serwisem internetowym o Lwowie osiągającym do 400 tysięcy odsłon miesięcznie. Popularność wyjazdów do Lwowa będzie rosnąć przez najbliższe lata więc Kawiarniany.pl jest idealnym miejscem na reklamę dla firm, które myślą przyszłościowo ale nie tylko o Lwowie. Blog trafia do entuzjastów wyjazdów turystycznych zarówno krótkich znanych jako city break, jak i dłuższych. Do entuzjastów historii, patriotów, miłośników dobrej kuchni.

 

Kawiarniany.pl – rośnie jak na drożdżach

Kawiarniany.pl - reklama
Serwis Kawiarniany.pl został założony bardzo dawno temu ale intensywne działania redakcyjne rozpoczęliśmy tak właściwie dopiero w kwietniu 2017 roku. Wtedy blog zanotował 4946 użytkowników w ciągu miesiąca oraz 12 826 odsłon. Kolejny rok systematycznego wzbogacania serwisu o nowe treści sprawił, że kwiecień 2018 roku to już 52 914 użytkowników i 205 336 odsłon. Rekordowym miesiącem dla witryny był sierpień 2018 w którym witryna poprawiła wynik z rekordowego lipca i zanotowała oszałamiający wynik 71 105 użytkowników generujących 390 000 odsłon. Nie powiedzieliśmy ostatniego słowa więc liczby te w przyszłości będą robić jeszcze większe wrażenie zwłaszcza, że w planach mamy przeprowadzkę do kolejnych atrakcyjnych turystycznie miast takich jak Budapeszt, Praga czy Wiedeń.

 

Materiały redakcyjne publikowane na łamach serwisu Kawiarniany.pl zdobyły uznanie nie tylko wśród ogromnej rzeszy użytkowników, ale również wśród autorów polskich blogów turystycznych, którzy niezwykle chętnie przepisują nasze wnioski i komentarze i dziwnym trafem zawsze odkrywają opisane już przez nas miejsca. Przewodnik po Zamku w Podhorcach zainspirował redakcję gigantycznego serwisu Turystyka Grupy Wirtualna Polska do przygotowania materiału na temat zapomnianej rezydencji polskich magnatów. Redakcyjne materiały z Kawiarniany.pl często zdobywają również uznanie wśród użytkowników serwisu Wykop.pl.

 

Kawiarniany.pl – formy reklamowe

Wykorzystanie blogów w marketingu pozwala na skorzystanie z różnych form reklam. Oferujemy możliwości skorzystania z reklamy display’owej w formie banerów w najróżniejszych miejscach witryny, przez teksty natywne – na przykład poradnikowe przygotowane w partnerstwie z serwisiem Kawiarniany.pl, relacje z wydarzeń przygotowywanych przez firmę partnera, tytuł sponsora tytularnego Kawiarniany.pl lub na przykład wykorzystanie produktu partnera do przygotowywania naszych materiałów (aparat, telefon, nawigacja GPS itp.), aż po pozyskanie linków pozycjonujących w naszych tekstach. Możemy przygotować również konkursy i zająć się patronatem medialnym.

 

Jesteśmy w stanie przygotować niezwykle angażujące artykuły osiągające wyśmienite wyniki w wyszukiwarce Google. Zarówno popularne zestawienia takie jak chociażby 15 najciekawszych miejsc we Lwowie czy TOP lista najlepszych restauracji we Lwowie przez poradniki dotyczące zwiedzania takie jak Lwów w jeden dzień, teksty ciekawostkowo-historyczne (Mogliśmy mieć w Polsce wyścigi Formuły 1 – Grand Prix Lwowa), aż po dokładne opisy miejsc takich jak Zamek w Podhorcach. Na blogu pojawia się wiele recenzji odwiedzonych miejsc – kawiarni i restauracji jak chociażby Cafe Camelot czy Charlotte w Krakowie. Tego typu materiały przygotowujemy za własne pieniądze. Placówki gastronomiczne nie mają wpływu na ostateczną ocenę w tekstach, zapraszamy je jednak do innych form współpracy takich jak chociażby opisy eventów organizowanych w restauracjach, informacje o zmianach w menu czy przygotowania dowolnych innych form współpracy. Zgodnie z polskim prawem wszelkie materiały przygotowane w ramach współpracy komercyjnej zostaną oznaczone w wymagany sposób.

 

Nie będziemy reklamować żadnych firm, które oferują wycieczki do Lwowa po niebotycznie zawyżonych cenach oraz usługi przewodników oderwanych od lwowskiej rzeczywistości finansowej. Nie będziemy promować rzeczy z których sami byśmy nie skorzystali (wyjazd do Lwowa autobusem, hotel ze wspólnymi łazienkami). Nie prowadzimy też informacji turystycznej, (jeszcze) nie wynajmujemy mieszkań, a zwłaszcza nie polecamy żadnego przewodnika po Lwowie.
 

Kawiarniany.pl – zapraszamy do kontaktu!

 
Dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora. Odbiorcami danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt.
 
Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do udzielenia informacji zwrotnej i dalszego trwania konwersacji. Każdy posiada prawo żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu.

 

Podanie pseudonimu nie jest wymagane
Wymagany do kontaktu zwrotnego