Wieczór kawalerski we Lwowie. Atrakcje, ceny. Dziewczyny!

Lwów od wielu lat staje się coraz bardziej popularną destynacją turystyczną. Do Lwowa jeździmy do dobrych restauracji, na tanie zakupy we Lwowie albo do dentysty na Ukrainę tańszego niż we Lwowie. Wiele osób jeździ do Lwowa na wieczór kawalerski. Jak zorganizować wieczór kawalerski we Lwowie? Ile kosztują wieczory kawalerskie we Lwowie? Jakich atrakcji warto poszukać?

 

W ofercie najróżniejszych pośredników od pewnego czasu pojawiają się oferty organizacji wieczorów kawalerskich we Lwowie. Jesteśmy gorącymi przeciwnikami płacenia jakimkolwiek pośrednikom – niezależnie czy to przy sprzedaży i kupnie własnego domu czy przy organizacji imprezy we Lwowie. Tak samo jak zwiedzanie Lwowa tak i wieczór kawalerski taniej i lepiej można zorganizować samodzielnie.

 
Sprawdzimy więc najpierw jakich atrakcji warto poszukać na wieczór kawalerski we Lwowie. Zaczniemy od tych mniej oczywistych. Uwaga: żadne z wymienionych przedsiębiorstw nie zapłaciło nam za reklamę nie korzystaliśmy też z usług wielu wymienionych w tekście dlatego nie polecamy żadnego konkretnego miejsca i nie podajemy szczegółowych namiarów.

 
Każdy kto che zorganizować wieczór kawalerski we Lwowie i ma dostęp do internetu znajdzie sobie dane kontaktowe i zorganizuje imprezę dla siebie i znajomych bez najmniejszego trudu. Bez pośrednika, bez płacenia, taniej i dokładnie tak jak chce.

 


Skoki ze spadochronem we Lwowie

Na początek propozycja słynnych skoków ze spadochronem. Około 30 kilometrów od Rynku we Lwowie znajduje się lotnisko na którym oferowane są skoki ze spadochronem, które wykonać można samodzielnie po przebytym wcześniej szkoleniu (szkolenie na Ukrainie trwa krótko – jeden dzień, skok tego samego dnia) lub skoków w tandemie. Skoki spadochronowe we Lwowie z wysokości 800 metrów kosztują 1250 UAH od osoby, skok w tandemie to koszt 4600 UAH. Dla osób, które nie chcą zbytnio ryzykować przygotowana jest też oferta skoków Static Line czyli tak zwanych skoków “na linę”. Cena 2200 UAH. Nie pośredniczymy w sprzedaży biletów, nie umawiamy, nie transportujemy na skoki. Każdy kto ma internet sam sobie wygoogla gdzie się udać.

 


Strzelnica, paintball


 
Wypad na strzelnice lub gra w paintball to również popularna atrakcja wieczorów kawalerskich. We Lwowie tego typu atrakcje są tańsze niż w Krakowie, Wrocławiu czy Warszawie. Przy ul. Stryjskiej we Lwowie znajduje się centrum paintballowe w którym gra na 200 kulek z wynajęciem kombinezonu (bez butów) to koszt 260 UAH. Inne centrum paintabllowe znajduje się przy ul. Szewczenki w dzielnicy Rzęsna Polska. W północnej części Lwowa znajduje się strzelnica. Wynajem strzelnicy przed południem to koszt 200 UAH za godzinę i 250 UAH w godzinach wieczornych. Do dyspozycji różne rodzaje broni w różnych cenach. Na miejscu również możliwość przeprowadzania szkoleń w języku ukraińskim za dodatkowe 250 UAH dla 1-2 osób i 300 UAH dla grup 3-4 osób.

 


Gokarty

Wspólna jazda całą ekipą na gokartach to kolejna ciekawa atrakcja wieczoru kawalerskiego. Przy wspomnianej już ul. Stryjskiej mieści się dość wysłużone centrum gokartowe z torem wytyczonym z opon. Koszt 10 minut jazdy to 250 UAH.

 


Bilard, kręgle


 
 
W bilarda można pograć w wielu miejscach we Lwowie. Stoły są nawet w niektórych hotelach na obrzeżach i nie tylko, typowego klubu bilardowego we Lwowie nie mieliśmy okazji zwiedzić więc jeśli o istnieniu takowego wiecie to koniecznie do nas napiszcie. Podobnie ma się w przypadku pola golfowego. To które znajduje się w jednym z położonych pod Lwowem hoteli dalekie jest od bycia polem z prawdziwego zdarzenia. W centrum handlowym Victoria Gardens znajduje się niewielkie centrum rozrywki w którym można pograć sobie zarówno w bilarda jak i w kręgle. Ceny od 150 do 420 UAH w zależności od pory dnia i dnia tygodnia.

 


Lot balonem i awionetką

 
Dla osób, które chcą pobujać w obłokach bo po ślubie już bujać w obłokach wolno nie będzie przygotowaliśmy jeszcze jedną propozycję – lotów widokowych. We Lwowie i jego okolicach działa kilka firm zajmujących się tego rodzaju atrakcjami. W jednej z nich lot balonem nad atrakcjami w okolicach Lwowa to koszt 7000 UAH dla 2 osób, inna oferuje loty balonem dla dwóch osób za taką samą cenę, ale można zdecydować się na lot nawet dla 4 osób za 10 000 UAH. Istnieje też możliwość wykupienia lotu widokowego na pokładzie awionetki na przykład przy jednym z małych lotnisk położonych koło Lwowa. Koszt takiej przyjemności to 5200 UAH za lot trwający godzinę, 2900 UAH za 30 minut, 2200 za 20 minut.

 


Dziewczyny

 
Nie oszukujmy się – większość wieczorów kawalerskich kręci się wokół imprezowania. We Lwowie daleko szukać nie trzeba. Już przy samym Rynku znajdziemy klub z dziewczynami. Kolejny przy ul. Halickiej, następny jest słynny lokal i prestiżowy lokal przy ul. Kopernika nazywający się tak samo jak pewnego chorwackiego miasta w Dalmacji. Innym lokalem w którym można się zabawić na różne sposoby jest lokal znajdujący się niedaleko McDonalds przy Prospekcie Szewczenki. Jednym z najpopularniejszych i najlepiej ocenianych lokali do zabawy jest ten mieszczący się w tym samym miejscu co słynny klub Malevich.

 
Jak chcecie imprezować bez dodatkowych atrakcji różnych treści to można pobawić się w nagminnie obleganych klubach Metro i Fashion. Jeśli klub z tańcem okaże się zbyt małą dawką emocji to oczywiście oczywiście we Lwowie działają też najróżniejszego rodzaju freelancerki do których dotrzeć można na przykład za pośrednictwem popularnych aplikacji randkowych takich jak Tinder czy Badoo. Po opisach szybko zorientujecie się, które z użytkowniczek szukają partnerów biznesowych, a nie partnerów do ślubnego kobierca. O istnieniu kobiet pracujących w każdym mieście zwyczajowo wiedzą również taksówkarze.

 


Opera i filharmonia

Teatr Wielki, Lwów
 
Oczywiście nie każdy decyduje się na podziwianie kobiecych wdzięków podczas wieczoru kawalerskiego. Jeśli organizujecie nieco sztywniejszą imprezę to warto zainteresować się występami operowymi w Operze Lwowskiej lub wypadem do mieszczącej się przy ul. Czaikowskiego 7 Lwowskiej Filharmonii Obwodowej. Występów teatralnych nie proponujemy, bowiem wątpimy że władacie ukraińskim na tyle dobrze, by docenić kunszt występujących na scenie gwiazd.

 


 

Polecamy również: