Krótko: Tańsze rozmowy na Ukrainę w sieci Plus

Krótko: Tańsze rozmowy na Ukrainę w sieci Plus

Jeśli interesujecie się wyjazdami do Lwowa to wiecie pewnie dobrze, że koszty rozmów na Ukrainę i z Ukrainy do Polski są wysokie. Każdemu, kto jedzie do Lwowa radzimy zawsze wykupywanie mobilnego internetu w sieci Kievstar i zapominanie o polskiej karcie SIM. Jeżeli jednak jedziecie na Ukrainę i chcecie, by rodzina pozostała w Polsce miała z Wami kontakt to sieć Plus wprowadziła właśnie ciekawą ofertę cenową dla rozmów z użytkownikami Kyivstar.

 

Od dziś w sieci Plus wprowadzona zostaje nowa oferta “Taniej na Ukrainę”. Po zakupie startera JA+ Na Kartę można włączyć pakiet dający tańsze połączenia z ukraińskim Kievstarem – po 19 groszy za minutę połączenia i po 33 grosze za SMS-a. Dodatkowo w ofercie jest darmowy transfer danych w aplikacjach Viber, Facebook oraz Messenger, 12 GB pakietu danych i nielimitowane SMS-y i MMS-y.

 

“By skorzystać z promocji ukraińskiej należy kupić starter JA+ Na Kartę, włączyć promocję „Ja + Rozmowy do wszystkich, SMS, MMS i 6 GB” za 29 zł na 30 dni oraz aktywować „Taniej na Ukrainę”. Opłata za promocję „Taniej na Ukrainę” wynosi 0 zł i jest ona aktywowana na 24 godziny z automatycznym odnawianiem pod warunkiem zachowania ważności konta dla usług wychodzących oraz aktywnej promocji na pakiet kompleksowy” – czytamy w komunikacie prasowym sieci Plus.

 

By włączyć pakiet należy wpisać na klawiaturze telefonu kod *136*11*23# a później wysłać bezpłatnego SMS-a o treści UA na numer 80161. Nowa oferta Plusa może przydać się wszystkim, którzy chcą na przykład zadzwonić po taksówkę, by już wcześniej załatwić sobie transport z Medyki do Lwowa, albo dla tych, którzy rezerwować będą miejsce w hotelu czy prywatne mieszkanie. Niestety wcześniej musicie upewnić się, że numer pod który dzwonicie jest w Kyivstar.

 


 
Polecamy również:

 

Powiązane wpisy