Kluby go go we Lwowie – striptiz, masaż erotyczny, prostytutki. Erotyka we Lwowie cz. 1

Jednym z najczęstszych zapytań, które kieruje Was na nasz serwis są nie lwowskie restauracje czy kawiarnie we Lwowie, ale… ukraińskie prostytutki. Czas wyjść na przeciw oczekiwaniom społeczeństwa, które we Lwowie szuka prostytutek do towarzystwa. Oto krótki przegląd burdeli we Lwowie, klubów go go we Lwowie oraz klubów ze striptizem.

 
By zobaczyć kolejny lokal kliknij poniżej na numer strony.

 

[nextpage title=”White Rabbit” ]

Teoretycznie prostytucja we Lwowie i na Ukrainie jest nielegalna. Ale jak wiadomo teoria nie zawsze idzie w parze z praktyką. Zakaz ma jedynie wpływ na to jak reklamują się domy uciech. Nikt wprost nie poinformuje, że prowadzi burdel. W centrum Lwowa są więc wszelkiego rodzaju “show bary”, “show cluby”, “party bary”, “night cluby” i salony masażu. Kluby nie są zbytnio ukryte i w centrum jest ich przynajmniej kilka, ale i nie rzucają się w oczy migającymi szyldami z napisami w stylu “striptiz”, “go go” czy “peep show”. We Lwowie nie ma dzielnicy czerwonych latarni, więc kluby znajdują się w różnych częściach centrum i całego miasta. Kto będzie chciał na 100% trafi do odpowiedniego miejsca bowiem już na dworcu kolejowym we Lwowie zobaczyć można reklamy popularnego Splitu. Materiał dla wygody został podzielony na odrębne opisy każdego z lokali. By przejść do kolejnego wystarczy kliknąć na kolejny numer strony. Kolejność w sumie przypadkowa, jednak zestawienie rozpoczynają kluby go go znajdujące się blisko Rynku we Lwowie.
 

White Rabbit – klub ze striptizem w centrum Lwowa


 
Jeden z bardziej popularnych klubów go go niezwykle blisko płyty Rynku we Lwowie. Witryna lokalu przypomina nieco sklep z antykami, ale łato domyślić się co jest w środku. Luksusowo purpurowe wnętrze wypełniają sofy i fotele oraz oczywiście scena. Zabawa na niej trwa cały czas.

 

Strip club White Rabbit we Lwowie otwarto w 2015 roku. Poza sceną na której cały czas wiją się tancerki można zamawiać tu prywatne tańce, a także zapraszać dziewczęta do prywatnych pokojów i negocjować z nimi indywidualnie. Jest też body-sushi, a także takie usługi jak pokazy lesbijskie, “kocie”, pokazy stewardess lub lesbijskie pokazy BDSM. Wejście do White Rabbit nie jest tanie – kosztuje 200 UAH. Zwykły taniec kosztuje 200 UAH, a prywatny 500. Ceny w lwowskim stripklubie White Rabbit są rozsądne.

 

W menu klubu nie zobaczymy astronomicznych kwot. Za kieliszek wódki płaci się od około 50 UAH, za najtańszą whisky 95 UAH, koktajle kosztują od 80 do 140 UAH, kawa latte kosztuje 45 UAH, a za świeżo wyciskany sok pomarańczowy płaci się 55 UAH. Co ciekawe klub ma w swoim menu również jedzenie. Ceny od 100 do około 250 UAH za posiłek. Jest tu też szisza.

 

White Rabbit przy Halickiej 21 we Lwowie czynny jest od 22:00 do 6:00 czasu lwowskiego, czyli od 21:00 do 5:00 czasu polskiego. Jeśli sypiecie dużą gotówką to pewnie nie wygonią Was i do południa. Ukraińcy narzekają, że dziewczęta z klubu bardziej zainteresowane są obcokrajowcami. Przeszkadzają im też rosyjskie kawałki w głośnikach. Obowiązuje selekcja. Kobiety mogą wejść. Na zdjęciu lokal w którym mieści się White Rabbit jeszcze w trakcie remontu.
[/nextpage]
[nextpage title=”BUTON” ]

Cazanova – strip club i restauracja


 
Nieopodal Poczty na Drukarskiej i Atlasa na Rynku, przy ulicy Stauropigijskiej 7 znajduje się strip club i restauracja Casanova. Lokal jest nieco większy, dysponuje kilkoma salami i tarasem. Jest też droższy od klubu White Rabbit.

 

Za najtańszą wódkę płacimy tu wprawdzie około 30 UAH za 50 ml, podobnie za rumy czy około 60 UAH za najtańszą whisky. Corona, Heineken i Guinness w butelce kosztują po 44 UAH, cola 22 UAH. Za kawę płaci się w okolicach 30 UAH. W menu znalazły się też dania restauracyjne. Nie jest drogo. Sałatka z kurczakiem kosztuje 90 UAH, krem szpinakowy kosztuje 60 UAH, a zupa grzybowa 84 UAH. Spaghetti kosztuje w granicach 100 UAH, a pierogi po 55 UAH. Za wieprzowe żeberka płaci się 100 UAH. Najdroższy deser – tiramisu – kosztuje 72 UAH. Wiadomo jednak, że klub zarabia przede wszystkim na czymś innym.

 

Prywatny taniec w ustronnym miejscu kosztuje tu 250 UAH. Taniec na łóżku – 500 UAH, masaż erotyczny kosztuje 600 UAH, Aqua Show pod prysznicem kosztuje 1000 UAH (trwa 6 kawałków), a lesbijski Aqua Show wyceniono na 2000 UAH. Lap dance kosztuje tu 100 UAH, a godzina w VIP roomie 600 UAH. Zwolnienie dziewczyny z nadchodzącej tury tańca na otwartej scenie kosztuje 100 UAH. Drinki dla tancerek kosztują w granicach 500 UAH, a to już całkiem sporo. Część odwiedzających narzeka na rozwodnione alkohole. Lokal czynny jest od 11:00 do 5:00 czasu lwowskiego, czyli od 10:00 do 4:00 naszego czasu.
[/nextpage]
[nextpage title=”Split Club” ]

Split Club – strip club i restauracja


 
Odchodzimy trochę od samego centrum i Rynku kierując się w stronę ulicy Kopernika. Przy Kopernika, a właściwie przy placu Mickiewicza 6/7 zlokalizowana jest restauracja Split. Split poza byciem restauracją jest też klubem nocnym ze striptizem. Również z rozbierającymi się – i nie tylko – dziewczętami. Lokal zajmuje całkiem sporą powierzchnię. Jest tu pub-restauracja, sala kuchni japońskiej, strip club oraz… klub dla dzieci. Pozostałych usług nie sposób nie zauważyć bowiem reklamują je plakaty na dworcu i banery rozstawione wzdłuż całego Prospektu Swobody.
 
Zabawa zaczyna się od 22:00 każdego dnia tygodnia. Wstęp nie jest tani – 200 UAH. Jest tu Aqua-show, scena z tancerkami erotycznymi, vip roomy oraz bar. Prywatny taniec kosztuje 500 UAH, godzina pracy tancerki kosztuje 400 UAH, lap dance lub taniec na stole 200 UAH. Taniec prywatny w strefie VIP kosztuje 1200 UAH. Na pamiątkę można wykupić sobie chociażby majtki za 200 UAH. Wszelkie dodatkowe usługi, które nie znalazły się w standardzie trzeba próbować negocjować już indywidualnie.
 
Drinki kosztują tu po 20 UAH. jest też całkiem dobra i niezbyt droga restauracja. Zjemy tu śniadania – 24 UAH za smażone jajka, 24 UAH za owsiankę i śniadanie angielskie za 75 UAH. Spaghetti carbonara kosztuje 85 UAH, tagliatelle z krewetkami 120 UAH, pierś z kaczki w sosie klonowym 175 UAH, a szyjka wieprzowa z grzybowym puree wyceniona jest na 115 UAH. Na deser zjeść można tiramisu (85 UAH), sernik (65 UAH) czy Creme Brulee (55 UAH). Espresso kosztuje 25 UAH, latte 35 UAH. Tyle samo liczą za dzbanek herbaty. Szisza kosztuje od 150 do 200 UAH w zależności od wybranego aromatu. Jak widać jest tu taniej niż w wielu zwykłych restauracjach. Lokal czynny jest całą dobę. W holu jest tu również kantor z całkiem niezłymi kursami.
[/nextpage]

[nextpage title=”Rafinad People” ]

Rafinad People – klub, strip club i restauracja


 
Wchodząc w ulicę Akademicką od strony Hotelu George nie sposób nie zauważyć ogródka strip klubu i restauracji Rafinad People. Jest to też jedno z miejsc, które wyraźnie sygnalizuje jakich usług można się w nim spodziewać, chociaż część gości zasiadających przy stolikach w ogródku może nie zdawać sobie sprawy z tego jakie igraszki dzieją się niedaleko.
 
W tygodniu cena wejścia do klubu to 100 UAH dla mężczyzn i 150 UAH dla kobiet. W weekend i w czasie imprez jest drożej – 200 UAH. Klub jest klubem z parkietem i barem właściwie tylko z nazwy. Miejsca nie jest zbyt wiele. Goście narzekają też na sekcję dla palących, która znajduje się w korytarzu przez który trzeba przechodzić oraz salę do palenia cygar i sziszy. Obsługa nie zawsze jest w pełni uczciwa i zdarzają się przypadki liczenia wyższych kwot za rachunki dla obcokrajowców. Wiadomo jednak, że chodzi tu nie o wielkość parkietu, a o salę do tańca na rurze oraz vip roomy.
 
Ceny – jak w większości wymienionych już lokali, wcale nie są astronomicznie wysokie. Sałatki od 55 do 155 UAH, Dania główne od 80 do około 200 UAH. Kawa latte kosztuje tu 42 UAH, espresso 34 UAH, a Coca Cola 25 UAH. Za markowe piwa płaci się od 28 UAH za Budweisera do 65 UAH za Leffe.
 
Ceny usług dodatkowych dość wysokie. Taniec w prywatnej kabinie 700 UAH, lap dance 300 UAH. Pracownice są jednak chętne na dodatkowe usługi. Jeżeli bliska jest wam pierwsza zasada dobrego podrywu to z chęcią po prostu spędzą z Wami czas za darmo. Poza godzinami pracy. Lokal czynny jest od 12:00 do 6:00 czasu lokalnego. Sporo tu Turków.

[/nextpage]
[nextpage title=”Bristol” ]

Bristol – restauracja i strip club

Wciąż nie odchodzimy daleko od centrum. Strip Klub Bristol zlokalizowany jest przy reprezentacyjnym Prospekcie Swobody. Podobnie jak poprzednie lokale i tu działa całkiem dobra restauracja. W przeciwieństwie do nich jednak wnętrza utrzymane są w nowoczesnej stylistyce. Są kanapy podwójne, loże oraz Tańce przy rurze trwają tu codziennie od 22:00 czasu lokalnego czyli od 21:00 czasu polskiego. W poniedziałki, wtorki i środy od 18:00 do 22:00 posiłki w lokalowej restauracji serwowane są przy muzyce na żywo. Klub organizuje wieczorki tematyczne oraz chociażby nagie improwizacje jazzowe.
 
Jest szisza, są prywatne tańce oraz oczywiście prywatne pokoje do “tańca”. W przeciwieństwie do poprzednich lokali tańcują tu czasem również przedstawiciele płci męskiej. Lokal czynny jest od 16:00 do 6:00 czasu lwowskiego.
 
Ceny w strip clubie Bristol we Lwowie nie odbiegają zbytnio od standardów. Zarówno usług dodatkowych jak i jedzenia. Za drinki płaci się około 100 UAH, za kawę od 30 do 50 UAH, sałatki kosztują od 100 do 200 UAH, a dania główne w podobnym zakresie cenowym. Klub na drugim piętrze przy Prospekcie Swobody 19 czynny jest od 18:00 do 6:00 czasu lokalnego. Oczywiście są tu bramkarze i selekcja.
[/nextpage]

[nextpage title=”Gas Station” ]

Gas Station – klub i strip club

 

Z prospektu Swobody kierujemy się w nieco biedniejsze rejony Bazaru Krakowskiego. Zlokalizowane są tu kluby Gas Station i Coyote. To w sumie jeden i ten sam lokal. Restauracja, klub i lokal z go-go świecą tu zwykle pustkami. Wstęp do sekcji ze striptizem kosztuje 150 UAH. Klub znajduje się w dość nieciekawej okolicy i nie ma zbyt pochlebnych opinii więc pominiemy jego cennik i dostępne tu usługi.

 

Stylizowany na Stany Zjednoczone lokal w teorii rockowy czynny jest od 16:00 do 4:00 czasu lokalnego.
[/nextpage]

[nextpage title=”Anturazh” ]
Anturazh Club – Антураж – klub i klub go go w jednym

Anturaż właściwie jest to bardziej zwykły klub, niż typowe go-go, aczkolwiek imprezy tematyczne również się tu odbywają. Anturazh oddalony jest już kawałek od samego centrum Lwowa. Znajduje się w komunistycznych zabudowaniach nieopodal McDonald’s przy prospekcie Czarnowoła 59. Organizowane są tu oczywiście imprezy tematyczne. Roznegliżowane tancerki go-go mogą być przebrane w skóry, hawajskie spódniczki czy stroje kowbojskie. Oczywiście można próbować swoich sił w negocjowaniu usług dodatkowych.

 

Klub nie jest drogi. Jak w większości jest tu oczywiście kuchnia. Cena dania głównego to od około 90 do 250 UAH. Desery poniżej 80 UAH. Kebab za 80 UAH. W podobnej cenie szaszłyki. Kieliszek najtańszej wódki kosztuje 22 UAH, piwo 40 UAH. Drinki poniżej 100 UAH. Wstęp płatny jest po 50 UAH (wtorek, środa, czwartek i niedziela), w piątki i soboty cena dla kobiet skacze do 60 UAH, a dla mężczyzn do 80 UAH.

 

Anturaż nie ma zbyt dobrej oceny wśród lokalnej społeczności zwłaszcza ze względu na niemiłą obsługę, zadymienie i towarzystwo, które pojawia się w lokalu. Czynne codziennie od 18:00.

[/nextpage]

[nextpage title=”Metro – klub i tancerki erotyczne” ]

Metro – klub i tancerki erotyczne

Tancerki go-go prężą się tu na scenie praktycznie cały czas. Możliwe jest też wykupienie tańców prywatnych – 600 UAH. Klub czynny jest codziennie od 21:00 do 6:00 czasu lokalnego. Wstęp dla mężczyzn kosztuje 50 UAH i 100 UAH w piątki i soboty. Dla kobiet zwykle za darmo z wyjątkiem piątku i soboty – 60 UAH. Stąd też kobiet szukających przygody jest tu sporo.

 

Klub Metro we Lwowie podzielony jest na kilka sal różniących się muzyką. Nie ma zbyt dobrej opinii ze względu na to, że przychodzi tu sporo Turków. W przeciwieństwie do wcześniej wymienionych lokali nie ma tu restauracji. Jest za to tanio. Piwo w granicach 30 UAH. Koktajle poniżej 100 UAH. Część odwiedzających sygnalizuje problemy z niemiłym personelem, który obcokrajowców traktuje jak dojne krowy. Metro znajduje się przy ulicy Zielonej około 15 minut piechotą od Rynku.

[/nextpage]

[nextpage title=”Hiresh” ]

HiresH Karaoke Club – klub z go go

Skąpo ubrane tancerki umilają tu wieczory, jednak podobnie jak położony niedaleko klub Metro nie jest to typowe go-go. Owszem są tu striptizerki i tańce prywatne, ale jest to przede wszystkim zwykły klub. Klub z dość słabą opinią. Uważać trzeba na obsługę, a zwłaszcza bramkarzy, którzy mogą wyrzucić z klubu pod byle pretekstem. Nie jest zbyt tanio. Wejście kosztuje 100 UAH.

 

Podobnych klubów we Lwowie jest dużo więcej. Ze striptizem i tancerkami go-go wymienić można jeszcze Zanzibar, dość tani Picasso w którym łatwo też o inne przygody, Levelroom i De Luxe. Klub GoGo (dawny Kakadu) znajdziecie niedaleko centrum przy Stryjskiej. Ceny zwykle nie różnią się o więcej, niż 100 UAH.
[/nextpage]

 
[nextpage title=”prostytutki we lwowie” ]

Gdzie są zwykłe prostytutki we Lwowie?

W okolicach opisanych tu klubów, zwłaszcza wieczorami w weekendy, kręcą się też prostytutki, które nie są zatrudnione w żadnym z wymienionych przybytków. Cena wyjściowa spotkania z lwowską prostytutką z ulicy to około 2000 UAH, ale wszystko można negocjować. Cena może spaść nawet do 1200 UAH. Jeśli poszukujecie “wolnych strzelców” z powodzeniem możecie pytać o nie w hotelowych recepcjach no i oczywiście u taksówkarzy. Najtańsze prostytutki we Lwowie nawet za około 200 UAH za godzinę znajdziecie na ulicach – gdzie? Wyjaśniamy w drugiej części cyklu Erotyka we Lwowie.

 

Oferty prostytutek we Lwowie znaleźć można również na specjalnych grupach internetowych chociażby w serwisie VK (obecnie wejście jedynie przez VPN ponieważ władza zablokowała rosyjskie portale). “Prostytutki” chcą zwykle przedpłaty w postaci przelewu, transferu pieniędzy lub doładowania telefonu. Nie dajcie się na to naciągnąć. To w większości oszustwa. Seks oferty lwowskich prostytutek znajdziecie też z powodzeniem w internecie na stronach takich jak chociażby Lvivescort lub Relaxportal.
 

[related_posts_by_tax posts_per_page=”9″ format=”thumbnails” image_size=”medium” columns=”3″]

[/nextpage]

1 komentarz do “Kluby go go we Lwowie – striptiz, masaż erotyczny, prostytutki. Erotyka we Lwowie cz. 1”

  1. Ceny z tych stronek to około 200zl w zwyz… czyli lepiej poszukać na mieście?
    Ps dzięki za ciekawe podejście do sprawy;)

Dodaj komentarz