Kluby go go we Lwowie – striptiz, masaż erotyczny, prostytutki. Erotyka we Lwowie cz. 1

Kluby go go we Lwowie – striptiz, masaż erotyczny, prostytutki. Erotyka we Lwowie cz. 1

Jednym z najczęstszych zapytań, które kieruje Was na nasz serwis są nie lwowskie restauracje czy kawiarnie we Lwowie, ale… ukraińskie prostytutki. Czas wyjść na przeciw oczekiwaniom społeczeństwa, które we Lwowie szuka prostytutek do towarzystwa. Oto krótki przegląd burdeli we Lwowie, klubów go go we Lwowie oraz klubów ze striptizem.

 
By zobaczyć kolejny lokal kliknij poniżej na numer strony.

 
 

Teoretycznie prostytucja we Lwowie i na Ukrainie jest nielegalna. Ale jak wiadomo teoria nie zawsze idzie w parze z praktyką. Zakaz ma jedynie wpływ na to jak reklamują się domy uciech. Nikt wprost nie poinformuje, że prowadzi burdel. W centrum Lwowa są więc wszelkiego rodzaju “show bary”, “show cluby”, “party bary”, “night cluby” i salony masażu. Kluby nie są zbytnio ukryte i w centrum jest ich przynajmniej kilka, ale i nie rzucają się w oczy migającymi szyldami z napisami w stylu “striptiz”, “go go” czy “peep show”. We Lwowie nie ma dzielnicy czerwonych latarni, więc kluby znajdują się w różnych częściach centrum i całego miasta. Kto będzie chciał na 100% trafi do odpowiedniego miejsca bowiem już na dworcu kolejowym we Lwowie zobaczyć można reklamy popularnego Splitu. Materiał dla wygody został podzielony na odrębne opisy każdego z lokali. By przejść do kolejnego wystarczy kliknąć na kolejny numer strony. Kolejność w sumie przypadkowa, jednak zestawienie rozpoczynają kluby go go znajdujące się blisko Rynku we Lwowie.
 

White Rabbit – klub ze striptizem w centrum Lwowa


 
Jeden z bardziej popularnych klubów go go niezwykle blisko płyty Rynku we Lwowie. Witryna lokalu przypomina nieco sklep z antykami, ale łato domyślić się co jest w środku. Luksusowo purpurowe wnętrze wypełniają sofy i fotele oraz oczywiście scena. Zabawa na niej trwa cały czas.

 

Strip club White Rabbit we Lwowie otwarto w 2015 roku. Poza sceną na której cały czas wiją się tancerki można zamawiać tu prywatne tańce, a także zapraszać dziewczęta do prywatnych pokojów i negocjować z nimi indywidualnie. Jest też body-sushi, a także takie usługi jak pokazy lesbijskie, “kocie”, pokazy stewardess lub lesbijskie pokazy BDSM. Wejście do White Rabbit nie jest tanie – kosztuje 200 UAH. Zwykły taniec kosztuje 200 UAH, a prywatny 500. Ceny w lwowskim stripklubie White Rabbit są rozsądne.

 

W menu klubu nie zobaczymy astronomicznych kwot. Za kieliszek wódki płaci się od około 50 UAH, za najtańszą whisky 95 UAH, koktajle kosztują od 80 do 140 UAH, kawa latte kosztuje 45 UAH, a za świeżo wyciskany sok pomarańczowy płaci się 55 UAH. Co ciekawe klub ma w swoim menu również jedzenie. Ceny od 100 do około 250 UAH za posiłek. Jest tu też szisza.

 

White Rabbit przy Halickiej 21 we Lwowie czynny jest od 22:00 do 6:00 czasu lwowskiego, czyli od 21:00 do 5:00 czasu polskiego. Jeśli sypiecie dużą gotówką to pewnie nie wygonią Was i do południa. Ukraińcy narzekają, że dziewczęta z klubu bardziej zainteresowane są obcokrajowcami. Przeszkadzają im też rosyjskie kawałki w głośnikach. Obowiązuje selekcja. Kobiety mogą wejść. Na zdjęciu lokal w którym mieści się White Rabbit jeszcze w trakcie remontu.

1 komentarz do wpisu “Kluby go go we Lwowie – striptiz, masaż erotyczny, prostytutki. Erotyka we Lwowie cz. 1

  1. Ceny z tych stronek to około 200zl w zwyz… czyli lepiej poszukać na mieście?
    Ps dzięki za ciekawe podejście do sprawy;)