Ile kosztuje bilet do filharmonii w Krakowie? Ceny biletów

Ile kosztuje bilet do filharmonii w Krakowie? Ceny biletów

Nie każde miasto w Polsce może pochwalić się posiadaniem filharmonii. Kraków jednak – może. Wiele osób przyjeżdżających do Krakowa chce skorzystać z tej możliwości i wybrać się na koncert filharmoniczny w Krakowie. Ile trzeba zapłacić za bilet do filharmonii w Krakowie? Sprawdźmy to!

 

Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie ile kosztuje bilet do filharmonii w Krakowie bowiem często organizowane są koncerty na które bilety mogą być nieco droższe niż na standardowy koncert dlatego też zajmiemy się tylko tymi “normalnymi” standardowymi koncertami cyklicznymi. Ile kosztują bilety?
 
Bilety na koncerty symfoniczne i oratoryjne w głównym gmachu filharmonii kosztują odpowiednio 55 zł za bilet normalny i 45 zł za bilet ulgowy. Możliwy jest też zakup biletów z Krakowską Kartą Rodzinną. Te bilety są tańsze – 1 bilet po 25, 2 po 20 zł i 3 po 15 zł.
 
Wstęp na “Smykowe Granie” to koszt 20 zł, a Musica Ars Amanda to koszt odpowiednio 30 i 35 zł za bilet ulgowy.
 
Oczywiście jeśli interesuje was konkretny koncert z repertuaru to najlepiej przed decyzją o zakupie biletów sprawdzić aktualne cenniki na oficjalnych stronach filharmonii w Krakowie. Ceny o których piszemy obowiązywały w 2021 roku, teraz być może są już inne.

 
Polecamy również: