Ile kosztuje wstęp do Muzeum Książąt Czartoryskich w Krakowie? Cena biletów

Muzeum Książąt Czartoryskich w Krakowie jest jednym z najsłynniejszych muzeów nie tylko w Krakowie, ale i w całej Polsce. Wizytę w placówce rozważa bardzo wielu turystów przyjeżdżających do Krakowa. Jeśli zastanawiacie się ile kosztuje bilet do Muzeum Czartoryskich to mamy dla Was odpowiedź. Ile trzeba zapłacić za wstęp? Sprawdźmy to!
 
Rzut oka na cennik Muzeum Czartoryskich pozwala szybko zorientować się ile kosztuje wstęp do placówki. Za bilet normalny płacimy 35 złotych, bilet ulgowy kosztuje 20 zł. Za bilet rodzinny dla 5 osób w tym minimum 1 osoby poniżej 18. roku życia płaci się 45 złotych.
 
Bilet grupowy to cena 15 zł od osoby przy grupie minimum 10 osób. Bilet dla młodzieży czyli od 7. do 26. roku życia to koszt 1 zł. We wtorki możliwe jest zwiedzanie Muzeum Czartoryskich za darmo.
 
Patrząc na liczbę zbiorów i eksponatów można więc stwierdzić, że zwiedzanie Muzeum Czartoryskich w Krakowie wcale nie należy do najdroższych. Tutaj dowiecie się kiedy w Krakowie można zwiedzać inne muzea za darmo. Cennik Muzeum Czartoryskich o którym piszemy obowiązuje w lecie 2021 roku. Jeśli czytacie ten tekst później warto jeszcze dokładnie zweryfikować cenę zwiedzania na oficjalnej stronie muzeum.

 
Polecamy również: