Ile kosztuje zwiedzanie Zamku w Łańcucie? Ceny biletów

Ile kosztuje zwiedzanie Zamku w Łańcucie? Ceny biletów

Zamek w Łańcucie w swojej historii należący do Lubomirskich i Potockich jest jedną z największych atrakcji w regionie i jedną z ładniejszych rezydencji w Polsce. Wielu turystów planuje odwiedziny na zamku w Łańcucie i zastanawia się ile kosztuje jego zwiedzanie. Ile trzeba zapłacić za bilet na Zamek w Łańcucie? Sprawdźmy to!

 
Zamek w Łańcucie można zwiedzać na wiele sposobów dlatego też nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie ile kosztuje zwiedzanie zamku.
 
Jeśli chcemy zwiedzić Zamek oraz Stajnie i Wozownie to bilet normalny kosztuje 29 zł, a bilet ulgowy to koszt 23 złotych.
 
Można ograniczyć się do Ekspozycji Sztuki Cerkiewnej gdzie bilet to koszt 8 złotych za bilet normalny i 5 zł za bilet ulgowy.
 
Podróżni, którzy nie mają zbyt wiele czasu mogą zadowolić się samym wejściem do Parku Przyzamkowego. Koszt 2 zł za bilet normalny, 1 zł za bilet ulgowy, 5 zł za bilet normalny na 7 dni i 3 zł za bilet ulgowy na 7 dni.

 
Czy Zamek w Łańcucie można zwiedzać za darmo? Między innymi posiadacze Karty Polaka, dzieci do 7 roku życia czy pracownicy muzeów mogą zwiedzać zamek za darmo. Honorowana jest też Karta Dużej Rodziny, a także wiele zniżek np. dla krwiodawców, posiadaczy karty EURO<26 czy też uczniów, studentów, emerytów i rencistów.     Polecamy również: