Ile kosztuje zwiedzanie Zamku w Mosznej. Cena biletów

Zamek w Mosznej to jedna z największych atrakcji turystycznych w województwie opolskim. Zamek jest tak właściwie pałacem ale zwyczajowo przyjmuje się, że jego nazwa to zamek i tak też szukają go ludzie w internecie. Jeśli zastanawiacie się nad odwiedzinami w pałacu to interesuje was pewnie to czy można zwiedzać zamek w Mosznej i ile kosztuje bilet wstępu. Sprawdźmy więc cennik i zobaczmy.

Wiele osób zastanawia się czy Zamek w Mosznej można zwiedzać ponieważ pamiętają, że istniała tu placówka medyczna – Centrum Terapii Nerwic. Działalność ta wyprowadziła się z obiektu w 2013 roku.
 
Zamek w Mosznej można zwiedzać. Ile to kosztuje? Rzut oka na cennik aktualny w chwili publikacji tego tekstu latem 2021 roku pozwala nam zauwżyć, że wstęp na teren zespołu pałacowo-parkowego kosztuje 12 zł za bilet normalny i 8 zł w okresie od kwietnia do października przez wszystkie dni tygodnia.
 
Po sezonie wstęp płatny ale nie we wszystkie miesiące – koszt to 12 zł za bilet normalny i 8 zł za bilet ulgowy ale wyłącznie w soboty, niedziele i dni wolne od pracy. Wstęp na teren okazałego obszaru pałacowo-parkowego jest darmowy w grudniu, styczniu i lutym. Zamek honoruje też Kartę Dużej Rodziny i Kartę Opolska Rodzina umożliwiającymi zakup biletów po obniżonych promocyjnych cenach.
 
Ile kosztuje zwiedzanie pozostałych atrakcji? Zwiedzanie komnat to koszt 17 zł za bilet normalny i 11 zł za bilet ulgowy. Istnieje też program zwiedzania “Życie Codzienne Zamku”. Ten kosztuje 50 zł za bilet normalny i 40 zł za bilet ulgowy.
 
Do Zamku w Mosznej można kupić całoroczny bilet wstępu na zwiedzanie komnat i zespołu pałacowo-parkowego. Koszt całorocznego biletu to 109 zł za bilet normalny i 79 zł za bilet ulgowy. Jeśli czytacie ten tekst

 
Polecamy również: