Czy w Pradze jest Starbucks? Czy jest w Czechach?

Wiele osób wyjeżdżających do nowego miejsca często decyduje się na wybranie pewniaka i skorzystania z usług międzynarodowej sieciówki. Jeśli chcecie iść na kawę w Pradze i obawiacie się, że traficie do niskiej klasy lokalu przygotowanego tylko pod turystów to alternatywą może być właśnie wybór sieciówki. Czy w Pradze jest Starbucks? Czy w Czechach jest Starbucks? Gdzie jest Starbucks w Pradze?

 
Starbucks to jedna z największych ogólnoświatowych sieci kawiarni. Firma powstała w latach 60-tych ubiegłego wieku w Stanach Zjednoczonych i przez lata rozrosła się do gigantycznych rozmiarów. Czy Starbucks jest w Czechach? Tak – sieć ma swoje lokale w Czechach od 2008 roku.
 
Pierwszy lokal Starbucksa w Czechach otwarto w Pałacu Gromling w miejscu gdzie niegdyś mieściła się popularna kawiarnia Malostranská. Dziś Starbucks w Czechach dysponuje bogatą siecią lokali.
 
Czy w Pradze jest Starbucks? Jest – zarówno w centrum miasta jak i na jego obrzeżach. Starbucksa w Pradze znajdziemy w miejscach takich jak Park Chodov, ul. Jugoslavska 5, Spalena 74/18, Plzenska 233/8, Na Porici 24, Thamova 681/32, Vitezne nemesti 2 czy w kompleksie biznesowym AFI Vokovice.

 
Polecamy również: