Czy w Brnie jest Uber? Czy jest Bolt w Brnie? Jak poruszać się po mieście

Brno jest niewielkim kameralnym miasteczkiem na Morawach w Czechach. Urokliwie położona stolica Moraw nie jest zbyt wielkim hitem turystycznym ale jednak do miasta przyjeżdża całkiem spora liczba turystów, zwłaszcza tych którzy omijają droższą Pragę, a chcą poczuć czeski klimat. Jeśli jedziecie do Brna to pewnie zastanawiacie się jak poruszać się po mieście. Dziś sprawdzimy czy w Brnie jest Uber i czy w Brnie jest Bolt?

 
Centrum Brna nie jest zbyt wielkie ale podczas wyjazdu może okazać się, że trzeba będzie poruszać się inaczej niż piechotą. Wielu turystów jeżdżących po świecie zamiast lokalnych taksówek, które zwykle nie należą do najuczciwszych, zwiedzając nowe miasta wybiera aplikacje komórkowe w postaci Bolta lub Ubera.

 
Jeśli jedziecie do Brna w Czechach to niestety musimy Was zmartwić. W Brnie nie działa Uber, w Brnie nie działa również Bolt. Jedyną podobną usługą, która funkcjonuje w Brnie jest lokalna czeska aplikacja pozwalająca na zamawianie przejazdów – Liftago.

 
Czytelnikom Kawiarniany.pl możemy przypomnieć o naszym kodzie referencyjnym ze zniżką zarówno na Bolt jak i na Uber.

 

Przed wyjazdem zapraszamy również do przeczytania naszego zestawienia o największych ciekawostkach dotyczących Brna, zestawienia rzeczy które warto kupić w Czechach oraz dań kuchni czeskiej, które warto zjeść w Brnie.

 


 
Polecamy również: