15 najciekawszych miejsc we Lwowie. Te atrakcje we Lwowie warto zobaczyć TOP

15 najciekawszych miejsc we Lwowie. Te atrakcje we Lwowie warto zobaczyć TOP

Przed wyjazdem wiele osób zastanawia się co zobaczyć we Lwowie? Przedstawiamy co warto zwiedzić we Lwowie. Oto przewodnik po 15 obowiązkowych atrakcjach Lwowa, które powinny stać się częścią każdej wycieczki. Oto najciekawsze miejsca we Lwowie.

 
By zobaczyć kolejny podpunkt wystarczy kliknąć na dole na numer strony. Dla tych którzy już znają Lwów przygotowaliśmy też przewodnik po atrakcjach okolicy Lwowa.
 
Bazar Rynek Krakowski

 

Szukając informacji o najciekawszych atrakcjach we Lwowie nie spodziewaliście się pewnie tego, że w rankingu znajdzie się… najzwyklejszy bazar. A jednak. Targowisko zbudowane na dawnym cmentarzu żydowskim we Lwowie jest jednym z ciekawszych miejsc, które warto odwiedzić w mieście. Przejdźcie się na sam plac targowy oraz w jego okolice idąc od opery lwowskiej obok hotelu Astoria i restauracji Mon Chef dalej koło centrum handlowego Magnus w ulicę Bazarną.
 
Na ulicy i samym targowisku poczujecie się jak kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lat temu. Tu kwitnie szara strefa i wolny handel czym tylko się da. Papierosami na sztuki, swojskim mlekiem, plonami z przydomowego ogródka, a nawet mięsem trzymanym pod gołym niebem. Musicie to zobaczyć. Więcej o bazarze Rynek Krakowski w naszej relacji z wizyty. Więcej ciekawych bazarów we Lwowie – tutaj.

 

 


 
Polecamy również:

 
Jedziesz do Lwowa lub na Ukrainę? Sprawdź oferty noclegów:Booking.com


 

Powiązane wpisy