Czy w Pradze jest Primark? Czy Czechy mają Primark?

Primark jest jedną z ulubionych tanich dyskontowych sieci handlowych wśród polskich turystów. Urlopowicze szukają tanich sklepów wyjeżdżając zarówno do Florencji czy Amsterdamu ale i do Pragi. Jeśli miejscem kolejnej Waszej podróży są Czechy i zastanawiacie się czy jest Primark w Pradze to dziś spieszymy z odpowiedzią.

 

Założona w II połowie XX wieku sieć handlowa Primark to tanie sklepy dyskontowe przyciągające do siebie kupujących naprawdę niskimi cenami odzieży i innych przedmiotów. Turyści wyjeżdżając z Polski jak pszczoły do miodu ciągną do sklepów Primark. Czy jadąc na weekend do Pragi też można iść na zakupy w Primarku?

 
W chwili publikacji tego tekstu w pierwszej połowie kwietnia 2020 roku w Czechach ani w Pradze nie ma Primarka ale już od dłuższego czasu zapowiadane jest otwarcie pierwszych sklepów Primark w Czechach.

 
Kiedy otworzy się Primark w Czechach? Od dawna mówi się o otwarciu pierwszego Primarka w Czechach w Pradze. Primark w Pradze miał powstać w budynku Flow Building, który pierwotnie planowano otworzyć z początkiem maja 2020 roku. Primark miał otworzyć się nieco później, prawdopodobnie w drugiej połowie 2020.

 
Niestety jaka była i jest sytuacja w Europie wie każdy, więc dokładne szczegółowe informacje na temat Primarka w Pradze nie są jeszcze znane. Na dziś Primarka w Pradze nie ma.

 


 
Polecamy również: