Victoria and Albert Museum – cennik, bilety, zwiedzanie 2024

Muzeum Wiktorii i Alberta znane również pod angielską nazwą Victoria and Albert Museum to jedno z największych muzeów w Londynie. Nie wszyscy turyści z Polski decydują się na zwiedzanie tego miejsca, ale są tacy którzy się decydują. Ile kosztuje wstęp do Victoria and Albert Museum w Londynie? Po ile są bilety? Jaki jest cennik muzeum? Sprawdźmy!

 
Muzeum Wiktorii i Alberta to muzeum w którym znajdują się najróżniejsze zbiory w postaci rzemiosła z różnych zakątków świata. Czy zwiedzanie muzeum jest drogie? Jaki jest cennik?

Wiele atrakcji takich jak np. klasztor Westminster Abbey czy Pałac Westminsterski to bardzo drogie miejsca w Londynie ale Muzeum Wiktorii i Alberta do drogich nie należy. Jaki jest cennik biletów?
 
Wstęp do Victoria and Albert Museum w Londynie jest darmowy. Bilety kosztują 0 GBP. Co to oznacza dla zwiedzających? Ni mniej, ni więcej to, że chętnych na zwiedzanie muzeum jest wielu dlatego też najlepiej zarezerwować bilety z odpowiednim wyprzedzeniem.
 
Tylko niektóre z wystaw czasowych w Victoria and Albert Museum są płatne. Udostępnione tu wystawy stałe zwiedza się za darmo!

 
Polecamy również: