Sky Garden w Londynie – cennik. Zwiedzanie, cena bilety 2024

Na Londyn dobrze patrzy się z góry, a najwyższym punktem widokowym dostępnym dla szerokiej publiczności jest Sky Garden w Londynie. Wiele osób zastanawia się ile kosztuje wstęp do Sky Garden w Londynie. Jaka jest cena biletu? Jakie są atrakcje w Sky Garden w Londynie?

 

Sky Garden w Londynie to najwyżej położona publicznie dostępna darmowa przestrzeń w mieście znajdująca się na dachu biurowca przy 20 Fenchurch Street. Ile kosztuje wstęp do Sky Garden w Londynie? Jaki jest cennik biletów?
 
Bilet wstępu do Sky Garden w Londynie jest darmowy co ucieszy osoby, które nie mają zbyt wiele pieniędzy na wycieczkę do Londynu. Niestety, to że atrakcja jest darmowa wcale nie oznacza, że uda Wam się tu wejść bo prawdopodobnie się to nie uda.
 
Chętnych na wejście do Sky Garden jest poza sezonem bardzo wielu, a w sezonie jeszcze więcej. Jeśli planujecie wyjazd do Londynu to zainteresujcie się rezerwacją darmowego terminu na stronie Sky Garden z odpowiednim, najlepiej dwu lub trzytygodniowym wyprzedzeniem. Bilet upoważnia do godziny pozostawania w ogrodzie.
 
Jeśli nie uda Wam się rezerwacja darmowego biletu wstępu do Sky Garden to pozostaje zawsze możliwość skorzystania z przyjemniejszej formy odwiedzania dachu biurowca.
 
Sky Garden w Londynie to nie tylko darmowy ogródek ale także kawiarnia i bary działa tu restauracja Fenchurch, włoska restauracja Larch, a także brasserie Darwin i dwa Sky Bary – Sky Pod i City Garden.
 
Bary i restauracje nie są przesadnie drogie – za danie główne w brasserie Darwin płacimy około 20-30 GBP, a w Fenchurch jest trochę drożej i dania główne to koszt od 30 do 65 GBP. Restauracje i bary czynne są dłużej niż darmowe godziny otwarcia.

 
Darmowe godziny otwarcia Sky Garden w Londynie to od 11:00 do 19:45. Uwaga wybierając się do Sky Garden w Londynie warto pamiętać, że tylko restauracje i brasseria są ogrzewane. W pozostałych miejscach temperatura jest taka jak na zewnątrz.

 
Polecamy również: