Muzeum Nauki Londyn – cennik, bilety, zwiedzanie 2024

Muzeum Nauki Londyn znane niektórym turystom również pod oryginalną obcojęzyczną nazwą Science Museum to jedna z najbardziej popularnych atrakcji w Londynie. Wielu turystów z Polski zastanawia się ile kosztuje zwiedzanie Muzeum Nauki w Londynie. Jaki jest cennik biletów? Po ile wstęp do muzeum? Sprawdźmy to!

 

Wiele atrakcji w Londynie takich jak London Eye czy Pałac Westminsterski to atrakcje, których zwiedzanie jest drogie, a nawet można powiedzieć bardzo drogie. Czy Muzeum Nauki również jest drogie? Jak wygląda cennik?

 
Science Museum to jedna z popularnych atrakcji również dlatego, że jest to atrakcja za darmo. Bilety do Science Museum w Londynie są darmowe. Co to znaczy dla osób, które chcą się tu wybrać?
 
Jeśli chcemy wybrać się do Muzeum Nauki w Londynie to warto zarezerwować swój darmowy bilet z odpowiednim wyprzedzeniem. Gdzie zarezerwować bilet? Rezerwacji należy dokonać na oficjalnej stronie internetowej muzeum i lepiej zrobić to z bardzo dużym wyprzedzeniem.
 
W cenniku są też bilety płatne ale to bilety wraz z ofiarą na rzecz muzeum. W cenniku na stronie bilety za darmo są poniżej tych z cegiełkami!

 
Polecamy również: