Madame Tussauds Londyn – cennik, bilety, zwiedzanie 2024

Wystawa figur woskowych Madame Tussauds w Londynie to jedna z większych atrakcji miasta. Wiele osób zastanawia się ile kosztuje zwiedzanie Madame Tussauds w Londynie. Jaki jest cennik biletów? Ile trzeba zapłacić za wstęp?

 
Bilety do galerii figur woskowych Madame Tussauds w Londynie są najróżniejsze i kosztują różnie w zależności od tego jaki pakiet mamy zamiar wykupić. Najpopularniejszy jest zwykły normalny bilet wstępu. Ile kosztuje?
 
Normalny wstęp do galerii figur woskowych kosztuje 32 GBP w tygodniu przy zakupie w internecie i 40 GBP w weekend. Możliwe jest też zakupienie biletów z gwarancją szybszego wejścia, które są droższe o odpowiednio 18 i 12 GBP.
 
Zwiedzanie Madame Tussauds w Londynie możliwe jest też w pakietach wstępu na różne inne atrakcje takie jak chociażby diabelski młyn London Eye (od 50 GB) albo w pakiecie z London Eye oraz wystawą Sea Life (od 60 GBP).
 
Jak widać zwiedzanie muzeum figur woskowych Madame Tussauds w Londynie nie należy do najtańszych atrakcji ale dzięki różnym promocjom można skorzystać z biletów, których cena jest akceptowalna ze względu na zwiedzanie kilku atrakcji.
 
Pełen cennik Madame Tussauds jest dostępny na oficjalnej stronie muzeum. Tam też można zarezerwować bilety. Ceny o których wspomniano powyżej są aktualne z początkiem 2023 roku. Jeśli wybieracie się do Londynu dużo później to warto zweryfikować czy cennik wciąż jest aktualny.

 
Polecamy również: