Ile kosztuje wstęp do Muzeum Lotnictwa Polskiego? Cena biletów

Wśród wielu ciekawych muzeów w Krakowie jednym z najsłynniejszych i najciekawszych jest Muzeum Lotnictwa Polskiego. Wiele osób przyjeżdżających do Krakowa zastanawia się nad zwiedzaniem muzeum lotnictwa i interesuje ich ile kosztuje wstęp do Muzeum Lotnictwa Polskiego. Sprawdźmy ile kosztuje zwiedzanie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Kiedy można zwiedzić je za darmo?

 
Muzeum Lotnictwa w Krakowie już kiedyś opisywaliśmy, więc teraz tylko krótko przypomnijmy ile kosztuje jego zwiedzanie. Jeśli spojrzymy na cennik Muzeum Lotnictwa Polskiego to dowiemy się, że bilet normalny to koszt 27 zł, a bilet ulgowy m.in. dla dzieci, studentów czy doktorantów i emerytów, to koszt 16 złotych.
 
Zwiedzanie Muzeum Lotnictwa Polskiego dla dzieci do 7. roku życia jest darmowe. Istnieją też bilety rodzinne, zniżki dla posiadaczy kart EURO26 czy na Kartę Dużej Rodziny.
 
Kiedy Muzeum Lotnictwa Polskiego można zwiedzać za darmo? Darmowym dniem z darmowym wstępem do Muzeum Lotnictwa w Krakowie jest wtorek. Tutaj dowiecie się kiedy inne muzea w Krakowie są za darmo.
 
Polecamy również: