Ile kosztuje wejście na molo w Sopocie? Cena biletu wstępu

Molo w Sopocie jest jedną z najsłynniejszych atrakcji turystycznych w całym kraju. Wielu turystów nie wyobraża sobie wyjazdu nad polskie morze bez wizyty w Sopocie na molo. Wiele osób zastanawia się ile kosztuje wstęp na molo w Sopocie. Ile kosztują bilety na sopockie molo?

 

Jeśli macie ochotę zobaczyć poranne zorze idąc w Sopocie nad morze, a potem przejść się na sopockie molo to mamy dla Was odpowiedź ile trzeba będzie za to zapłacić. Patrząc na cennik molo w Sopocie można łatwo zauważyć ile kosztują bilety.
 
Normalny bilet wstępu na sopockie molo kosztuje 9 złotych. Bilet ulgowy to koszt 4,50 zł, a bilet rodzinny 2+1 kosztuje 19 złotych. Za bilet rodzinny 2+2 trzeba zapłacić o złotówkę więcej. Bilet rodzinny 2+3 to koszt 21 złotych. Osoby z niepełnosprawnościami do 16. roku życia nie płacą za wstęp.
 
W cenniku molo w Sopocie znajdują się również karnety. Karnet 15 wejść bilet normalny to koszt 90 zł, a ulgowy 45 zł. Istnieją też zniżki na Kartę Turysty.
 
Kiedy trzeba płacić za bilet na sopockie molo? W sezonie 2021 wejście na molo płatne jest od 24 kwietnia do 26 września. Jak będzie w 2022 roku dowiemy się pewnie później.
 
Wstęp w szczycie sezonu czyli od 25 czerwca do 31 sierpnia jest płatny przez całą dobę.

 
Polecamy również: