Kiedy w McDonald’s kończy się oferta śniadaniowa? Do której jest?

Kiedy w McDonald’s kończy się oferta śniadaniowa? Do której jest?

Popularna amerykańska sieć fastfoodów McDonald’s w wielu krajach oferuje poza standardową klasyczną ofertą również ofertę śniadaniową. Oferta śniadaniowa w McDonald’s ma zarówno swoich przeciwników jak i wielu gorliwych zwolenników. Niezależnie czy lubicie śniadania w Maku czy nie to warto dowiedzieć się do której są śniadania w McDonald’s i kiedy w Mcdonald’s kończy się oferta śniadaniowa. Jakie są to godziny?

 

W większości lokali McDonald’s od porannego otwarcia wydawana jest oferta śniadaniowa w której znajdują się między innymi tosty, kajzerki czy kanapki McMuffin, a także ziemniaki śniadaniowe czy kawa. Niektórzy uwielbiają poranne śniadania w McDonald’s, a inni wręcz ich nienawidzą. Jeśli je lubicie to warto wiedzieć do której są serwowane, a jeśli za nimi nie przepadacie to warto wiedzieć kiedy się kończą.
 
Dp której godziny jest oferta śniadaniowa? W większości knajp McDonald’s w Polsce oferta śniadaniowa serwowana jest od otwarcia do 10:30 w dni powszednie. Oferta śniadaniowa trwa nieco dłużej czyli do godziny 11:00, ale wyłącznie w weekendy. Potem w McDonalds serwowane jest normalne menu standardowe czyli to przede wszystkim z burgerami.
 
W ofercie śniadaniowej serwowane są m.in. kanapki z wieprzowiną i jajkiem, jajkiem i bekonem, wieprzowiną, serem i sosem musztardowo-chrzanowym czy też twarożkiem i rzodkiewką.

 
Polecamy również: