Kiedy drwal w Macu? Wiemy kiedy burger Kanapka Drwala 2020

Kiedy drwal w Macu? Wiemy kiedy burger Kanapka Drwala 2020

Kanapka Drwala w McDonald’s każdego roku jest prawdziwym hitem sezonu. Na popularnego Drwala do Maka wybierają się często nawet osoby, które zwykle nie stołują się w fastfoodach. Nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się kiedy będzie Drwal w McDonald’s 2020 na 2021. Kiedy będzie burger Kanapka Drwala? Kiedy drwal będzie w maku? Już wiadomo!

 

Kanapka Drwala to wprowadzany od lat hit sezonu jesienno-zimowego. Poza mięsem wołowym znajdziemy tu m.in. płat smażonego sera panierowanego, a także na przykład plastry bekonu. Inna od standardowej jest też bułka burgera. W ostatnich latach w ofercie McDonald’s pojawiał się drwal wegetariański, z kurczaka, standardowy z wołowiną, a także drwal na ostro i drwal podwójny.

 
W ofercie na późną jesień i zimę zwykle pojawiają się też zapiekane serki oraz frytki zakręcone. Kiedy w 2020 roku pojawi się drwal w McDonald’s w 2020 roku?
 
Już wiadomo kiedy dokładnie Kanapka Drwala wraca do McDonald’s w sezonie 2020/2021. W sezonie 2019/2020 drwal powrócił do oferty oferty McDonald’s w Polsce w dniu 20 listopada. Idąc tym tokiem rozumowania można prognozować kiedy wróci drwal w 2020 roku. Wiemy już kiedy Kanapka Drwala pojawi się w obecnym sezonie. Kanapka Drwala wraca do oferty McDonald’s 25 listopada 2020 roku.
 
W 2020 roku w ofercie pojawi się Drwal klasyczny, Drwal z żurawiną, Drwal z kurczakiem, Drwal na ostro, oraz Drwal podwójny. W ofercie pojawią się też Chrupserki z żurawiną. Wybierzecie się na burgera?
 
Polecamy również: