Czy w Krakowie jest Bolt? Czy jest na lotnisku?

Jadąc na wakacje do nowego miasta prędzej czy później trzeba będzie się po nim poruszać. Wielu turystów decyduje się na używanie smartfonowych aplikacji za pośrednictwem których da się zamówić przejazd samochodem. Jedną z tych aplikacji jest Bolt. Czy w Krakowie działa Bolt? Czy w Krakowie na lotnisku można zamówić Bolta?

Czy w Krakowie jest Bolt?

Bolt to firma znana bardzo dawno temu pod nazwą Taxify. Przedsiębiorstwo założono w Estonii w 2013 roku. Przez ten czas usługa rozeszła się na wiele nowych państw. W grudniu 2016 roku firma weszła do Polski. Dziś Bolt działa w wielu miastach w różnych zakątkach w Polsce. Czy Bolt jest w Krakowie?

Jeśli coś działa w Polsce od 2016 roku to raczej ciężko, by nie dotarło do Krakowa. Bolt w Krakowie, podobnie jak Uber, działa już od dłuższego czasu. Będąc w Krakowie polecamy jednak wynająć mieszkanie bardzo blisko centrum – w obrębie Plant lub w niedalekim ich sąsiedztwie tak, by nie trzeba było dużo jeździć po mieście, ale jeśli trzeba to da się zamówić Bolta i jego ceny są zdecydowanie niższe niż taksówek.

Po ulicach Krakowa jeździe wiele samochodów oklejonych charakterystycznym logo estońskiej firmy na bocznych drzwiach. Bolta da się oczywiście zamówić również z lotniska w Krakowie do centrum. W hali przylotów na lotnisku w Krakowie znajduje się nawet wielki baner reklamowy z kodem zniżkowym na przejazd Boltem.

Podsumowanie: czy w Krakowie jest Bolt
? Tak, Bolt działa w Krakowie i poza możliwością zamawiania przejazdów w aplikacji z telefonu komórkowego oferuje też na przykład wynajem hulajnogi elektrycznej.

Polecamy również: