Czy w Krakowie jest Uber?

Każdego roku do Krakowa przyjeżdżają miliony turystów zarówno z Polski jak i zagranicy. Jeśli lądujecie na lotnisku Kraków Balice i szukacie sposobu dojazdu do centrum albo chcecie po prostu poruszać się w Krakowie to zastanawiacie się pewnie jakimi środkami transportu można to zrobić. Czy w Krakowie jest Uber? Czy można korzystać z aplikacji w mieście polskich królów?

 
Zaskoczeniem dla nikogo nie jest pewnie to, że w Krakowie działa komunikacja miejska i można korzystać z taksówek w Krakowie. Na szczęście nie są to jedyne opcje transportu jaką mamy do dyspozycji przyjeżdżając do Krakowa.

 
Uber to popularna aplikacja pozwalająca na zamawianie przejazdów przez telefon komórkowy. Aplikacja kojarzy nas z kierowcą. Uber działa w Polsce już od pewnego czasu. Początkowo Uber był w Warszawie, a drugim miastem w którym pojawił się w Polsce był właśnie Kraków.

 
Uber działa w Krakowie od kwietnia 2015 roku. W mieście można korzystać zarówno z przejazdów UberX, a także z przejazdów elektrykami Uber Green i Uber Select z autami wyższej klasy.

 
Czytelnikom Kawiarniany.pl możemy przypomnieć o naszym kodzie referencyjnym ze zniżką na Uber.

 

Polecamy również: