Czy w McDrive w McDonald’s można płacić kartą?

McDonald’s to duża popularna sieć restauracji, której lokale można znaleźć w całej Polsce. Zamawiając jedzenie niezależnie czy robimy to w okienku czy wchdzimy do środka trzeba za nie zapłacić. Czy jadąc do McDonald’s samochodem można płacić kartą w McDrive? Sprawdźmy to.

 

McDrive w McDonald’s to system obsługi klientów, którzy składają zamówienia nie wysiadając z samochodu. Najpierw do mikrofonu składamy zamówienie, następnie podjeżdżamy zapłacić za złożone zamówienie, a na koniec odbieramy to co chcemy zjeść. Zwykle proces podzielony jest na trzy etapy, każdy w innym miejscu.
 
Po etapie składania zamówienia trzeba za nie zapłacić. Wiele osób zastanawia się czy w McDonald’s można płacić kartą. Mamy dla Was dobre wiadomości: można płacić kartą zarówno w środku jak i w okienkach dla kierowców. Co więcej – w dobie sami wiecie czego z naklejek można wyczytać, że to właśnie sposób płatności kartą czy też telefonem jest sugerowanym sposobem składania płatności bowiem nie wymaga kontaktu z terminalem płatniczym i odbywa się bezdotykowo.
 
Podsumowując: czy można płacić kartą? Można! Czy można płacić gotówką? Też można.

 
Polecamy również: