Czy w McDonald’s są godziny dla seniorów? Czy są w Mcdonaldzie?

Czy w McDonald’s są godziny dla seniorów? Czy są w Mcdonaldzie?

Wprowadzone przez rząd ograniczenia w handlu w postaci wybranych godzin dla seniorów wywołały wiele zamieszania u Polaków. Nie każdy wie gdzie i kiedy obowiązują godziny dla seniorów. Czy kontrowersyjny pomysł uprzywilejowanych zakupów dla pewnej grupy ludzi obowiązuje też w McDonald’s? Czy w McDonald’s są godziny dla seniorów? Czy obowiązują?

 

Godziny dla seniora wciąż obowiązują w sklepach ale czy obowiązują też w innych miejscach? Wiele osób nie wie gdzie są, a gdzie ich nie ma. Nie ma ich na przykład na stacjach benzynowych oraz oczywiście w gastronomii. Co to oznacza?
 
W godzinach między 10:00 a 12:00 w sklepach mogą robić zakupy osoby powyżej 60. roku życia (lub wyglądające na takie…) ale zakaz robienia zakupów dla pozostałych osób nie dotyczy McDonald’s i gastronomii.
 
Podsumowując: czy w McDonald’s są godziny dla seniorów? Na szczęście nie. Godziny dla seniorów nie obowiązują ani przy zamawianiu prosto z samochodu w McDrive ani w środku w lokalu. Należy pamiętać jednak, że wciąż władze nie pozwalają Polakom na korzystanie z restauracji w normalnym wymiarze i spożywanie posiłków na miejscu.

 
Polecamy również: