Kąpielisko Szymoszkowa – cena wstępu. Ile kosztuje bilet?

W Zakopanem jest wiele atrakcji zarówno na zimę jak i na okres letni. Jedną z nich jest geotermalne kąpielisko Szymoszkowa. Wielu turystów jadących do Zakopanego zastanawia się ile kosztuje wstęp do kąpieliska. Ile trzeba zapłacić za bilety do kąpieliska geotermalnego na Polanie Szymoszkowej? Sprawdźmy cennik!

 

Kąpielisko na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem dysponuje wodą zmineralizowaną o temperaturze dochodzącej do około 30 stopni celsjusza. Przypominamy, że kąpielisko jest kąpieliskiem odkrytym. Jeśli zastanawiacie się ile trzeba zapłacić za wstęp to już przychodzimy Wam z pomocą.
 
Analizując cennik kąpieliska na Polanie Szymoszkowej można dowiedzieć się, że bilet normalny to koszt 35 zł, a bilet ulgowy to koszt 30 zł. Istnieje zniża dla gości hotelu Mercue Kasprowy, którzy płacą za bilet odpowiednio 22 i 20 zł.
 
Wypożyczenie leżaka to koszt 6 zł, tyle samo kosztuje wypożyczenie parasola lub piłki do siatkówki plażowej.
 
W cenniku kąpieliska są też zniżkowe bilety będące w sprzedaży po godzinie 15:00. Te to koszt 24 zł za bilet normalny, 19 zł za wstęp na bilecie ulgowym.
 
Bilety ulgowe do kąpieliska na Polanie Szymoszkowej obowiązują dla dzieci i młodzieży oraz studentów do 26 roku życia, a także dla emerytów po 65 roku życia. Cennik kąpieliska o którym piszemy obowiązuje w 2021 roku więc jeśli czytacie ten tekst na przykład w 2022 roku to cennik kąpieliska może być już inny i warto sprawdzić go na oficjalnej stronie polany.

 
Warto przeczytać również: