Kąpielisko Przystań Brzegi – jaka cena? Ile kosztuje? Jaki cennik biletów?

Kąpielisko Przystań Brzegi – jaka cena? Ile kosztuje? Jaki cennik biletów?

Mieszkańcy Krakowa mogą skorzystać z kilku darmowych kąpielisk takich jak Przylasek Rusiecki czy Bagry ale są w okolicach również inne kąpieliska. Jeśli chcemy odjechać trochę od Krakowa to w Brzegach również znajduje się kąpielisko. Ile kosztuje Kąpielisko Brzegi? Jaka jest cena i cennik?

 
Przystań Brzegi to płatne kąpielisko położone około 15 kilometrów od centrum Krakowa. W porównaniu do darmowych kąpielisk te płatne mają kilka zalet. Jak wygląda cennik biletów wstępu na kąpielisko Brzegi?
 
Koszt wstępu na kąpielisko Przystań Brzegi to 15 zł za bilet normalny, 13 zł za bilet ulgowy w tygodniu oraz 20 zł za bilet normalny i 18 zł za bilet ulgowy w weekendy i święta.
 
Bilet rodzinny dla 2 dorosłych i dzieci to koszt 12 zł od osoby w tygodniu i 15 zł od osoby w weekendy i święta. Wstęp po godzinie 18:00 to koszt 8 zł za bilet normalny i 5 zł za bilet ulgowy.
 
Ceny biletów na kąpielisko Przystań Brzegi o których piszemy pochodzą z cennika dostępnego na oficjalnej stronie kąpieliska w połowie 2022 roku. Jeśli wybieracie się tam dużo później to warto jeszcze zweryfikować czy są aktualne na oficjalnej stronie kąpieliska.
 
Ile kosztuje parking na kąpielisku Przystań Brzegi? Jeśli wybieramy się samochodem to parking kosztuje 10 złotych za dzień niezależnie czy chodzi o weekend czy dni powszednie. Na parking też obowiązują happy hours. Po 18:00 cena jest niższa i wynosi 7 złotych.
 
Kąpielisko Brzegi oferuje też inne atrakcje dodatkowe takie jak chomik, wynajęcie kajaków i rowerów wodnych oraz wodny plac zabaw.

 
Warto przeczytać również: