Kąpielisko Przystań Brzegi – jaka cena? Ile kosztuje? Jaki cennik biletów?

Kąpielisko Przystań Brzegi – jaka cena? Ile kosztuje? Jaki cennik biletów?

Mieszkańcy Krakowa mogą skorzystać z kilku darmowych kąpielisk takich jak Przylasek Rusiecki czy Bagry ale są w okolicach również inne kąpieliska. Jeśli chcemy odjechać trochę od Krakowa to w Brzegach również znajduje się kąpielisko. Ile kosztuje Kąpielisko Brzegi? Jaka jest cena i cennik?

 
Przystań Brzegi to płatne kąpielisko położone około 15 kilometrów od centrum Krakowa. W porównaniu do darmowych kąpielisk te płatne mają kilka zalet. Jak wygląda cennik biletów wstępu na kąpielisko Brzegi?
 
Cena biletu normalnego na cały dzień w tygodniu to 10 złotych od osoby oraz 15 zł od osoby w weekendy i święta. Koszt biletu ulgowego to odpowiednio 8 zł i 13 zł. Bilet rodzinny dla 2 dorosłych i dzieci to koszt 7 zł od osoby w tygodniu i 10 zł od osoby w weekend.
 
Na kąpielisko obowiązują też bilety w tak zwanych happy hours. W tygodniu wstęp w ramach happy hours od 18:00 to 5 zł, a ulgowy to koszt 4 złotych. Wtedy skorzystać można z 2 godzin na kąpielisku bowiem czynne jest do 20:00.
 
Ile kosztuje parking na kąpielisku Przystań Brzegi? Jeśli wybieramy się samochodem to parking kosztuje 10 złotych za dzień niezależnie czy chodzi o weekend czy dni powszednie. Na parking też obowiązują happy hours. Po 18:00 cena jest niższa i wynosi 7 złotych.
 
Kąpielisko Brzegi oferuje też inne atrakcje dodatkowe takie jak chomik, wynajęcie kajaków i rowerów wodnych oraz wodny plac zabaw.

 
Warto przeczytać również: