Ile kosztuje zwiedzanie Zamku Królewskiego w Warszawie?

Ile kosztuje zwiedzanie Zamku Królewskiego w Warszawie?

Zamek Królewski w Warszawie jest jednym z miejsc, które chętnie odwiedzają turyści odwiedzający polską stolicę. Wiele osób zastanawia się ile kosztuje zwiedzanie Zamku Królewskiego w Warszawie. Jaki jest cennik biletów? Ile trzeba zapłacić za zwiedzanie? Oto ceny biletów na zamku w Warszawie.

Jeśli chcecie zwiedzić tak zwaną Trasę Królewską w której kład wchodzi Galeria Malarstwa, Rzeźby i Sztuki Zdobniczej, Apartament Wielki i Królewski to koszt zwiedzania zamku w Warszawie wynosić będzie 30 złotych za bilet normalny i 20 złotych za bilet ulgowy. Na 30 minut przed zamknięciem ekspozycji czyli od 15:30 bilety są nieco tańsze. Cennik przed zamknięciem wygląda następująco – bilet normalny kosztuje 25 zł, a ulgowy 15 zł.
 
Czy Zamek Królewski w Warszawie można zwiedzać za darmo? Można. Darmowy dzień zwiedzania na Zamku Królewskim w Warszawie to środa. W darmowym dniu zwiedza się bez rezerwacji i bez przewodnika.
 
Na Zamku Królewskim w Warszawie organizowane są też wystawy czasowe. W chwili powstawania tego tekstu wystawą czasową był Świat Rembrandta. Koszt wstępu wynosił 20 zł za bilet normalny i 12 zł za bilet ulgowy.
 
Istnieje możliwość zwiedzania zarówno ekspozycji stałej jak i wystaw czasowych na Zamku Królewskim w Warszawie Wówczas łączony bilet to koszt 35 zł za bilet normalny i 25 zł za bilet ulgowy.
 
Możliwe jest też zwiedzanie Pałacu Pod Blachą koszt to 15 zł za bilet normalny i 10 zł za bilet ulgowy. Dniem darmowym również jest środa.

 
Polecamy również: