Czy KFC jest otwarte w Wielkanoc 2023? Czy czynne KFC?

Wielkanoc to dla wiernych kościoła katolickiego ważny okres w roku ale nie każdy jest wiernym kościoła katolickiego, nie każdy święta obchodzi, a nawet jeśli obchodzi Wielkanoc to nie zawsze ma ochotę na polskie potrawy wielkanocne. Wiele osób zastanawia się czy KFC jest otwarte w Wielkanoc 2023. Czy KFC jest czynne w Wielką Niedziele i Poniedziałek Wielkanocny? Sprawdźmy to!

 

Jeśli zastanawiacie się czy KFC jest czynne w Wielkanoc to mamy dla Was dobre wiadomości. Restauracje sieci KFC znanej z serwowania kurczaków są czynne w Wielkanoc, a przynajmniej w Poniedziałek Wielkanocny. Znalezienie otwartego KFC w Niedzielę Wielkanocną jest dość trudne ale w Poniedziałek Wielkanocny wiele lokali jest otwartych.
 
Naturalnie pozamykane są wszystkie te, które znajdują się w centrach handlowych ale osobno stojące restauracje KFC są generalnie czynne w Wielkanoc, a przynajmniej w sobotę przed Wielkanocą oraz w Poniedziałek Wielkanocny.
 
Jakie są godziny otwarcia KFC w Wielkanoc? Godziny otwarcia KFC w Wielkanoc mogą się nieco różnić od tych, które znamy z normalnych dni tygodnia czy weekendów.
 
Jeśli zastanawiacie się jakie są godziny otwarcia konkretnej restauracji KFC w Wielkanoc to najlepiej zobaczyć je na wywieszce na drzwiach. Godziny otwarcia są też naklejone w punkcie składania zamówień tak, by można było je przeczytać z samochodu.
 
Podsumowanie: czy KFC jest czynne w Wielkanoc? Tak, znaczna restauracji jest czynna ale godziny otwarcia różnią się od tych, które znamy z dni powszednich. Najlepiej sprawdzić godziny otwarcia konkretnego KFC na oficjalnej stronie KFC.

 
Polecamy również: