Czy KFC jest otwarte w Wielkanoc? Czy czynne KFC?

Czy KFC jest otwarte w Wielkanoc? Czy czynne KFC?

Wielkanoc to dla wiernych kościoła katolickiego ważny okres w roku ale nie każdy jest wiernym kościoła katolickiego, nie każdy święta obchodzi, a nawet jeśli obchodzi Wielkanoc to nie zawsze ma ochotę na polskie potrawy wielkanocne. Wiele osób zastanawia się czy KFC jest otwarte w Wielkanoc. Czy KFC jest czynne w Wielką Niedziele i Poniedziałek Wielkanocny? Sprawdźmy to!

 

Jeśli zastanawiacie się czy KFC jest czynne w Wielkanoc to mamy dla Was dobre wiadomości. Restauracje sieci KFC znanej z serwowania kurczaków są czynne w Wielkanoc. Większość jest czynna zarówno w Wielką Niedzielę jak i Poniedziałek Wielkanocny. Naturalnie pozamykane są te, które znajdują się w centrach handlowych ale osobno stojące restauracje KFC są generalnie czynne w Wielkanoc.
 
Jakie są godziny otwarcia KFC w Wielkanoc? Godziny otwarcia KFC w Wielkanoc mogą się nieco różnić od tych, które znamy z normalnych dni tygodnia czy weekendów.
 
Jeśli zastanawiacie się jakie są godziny otwarcia konkretnej restauracji KFC w Wielkanoc to najlepiej zobaczyć je na wywieszce na drzwiach. Godziny otwarcia są też naklejone w punkcie składania zamówień tak, by można było je przeczytać z samochodu.
 
Podsumowanie: czy KFC jest czynne w Wielkanoc? Tak, większość restauracji jest czynna ale godziny otwarcia różnią się od tych, które znamy z dni powszednich.

 
Polecamy również: