Ile kosztuje bilet do zoo w Krakowie? Cena biletu

Zoo w Krakowie jest jedną z największych atrakcji dla dzieci w Krakowie. Malowniczo położone zoo znajduje się w cichym i zielonym zakątku Krakowa – w Lesie Wolskim. Jeśli planujecie wyjazd do Krakowa, którego elementem ma być zwiedzanie zoo to zapewne interesuje Was ile kosztuje zwiedzanie zoo. Ile kosztują bilety?
 
Zwiedzanie zoo w Krakowie nie należy do najtańszych atrakcji w mieście ale nie jest też wyjątkowo drogie. Od początku kwietnia do końca października obowiązuje inny bilet, a poza sezonem od listopada do marca inny, tańszy bilet.
 
W sezonie bilet normalny do zoo w Krakowie kosztuje 22 zł. Bilet ulgowy to 15 zł i przeznaczony jest m.in. dla studentów, małych dzieci czy emerytów. W zorganizowanej wycieczce koszt wstępu to również 15 zł od osoby. Można kupić roczny bilet za 200 zł. Są też zniżki z krakowskimi kartami rodzin ale turyści raczej nie są z Krakowa.
 
Poza sezonem jest taniej. Wstęp poza sezonem kosztuje 18 zł za bilet normalny i 10 zł za ulgowy oraz 10 zł za bilet wstępu. Za darmo wchodzą dzieci do lat 3 oraz niepełnosprawni. Kasa biletowa zoo w Krakowie znajduje się zaraz przy wejściu i można w niej płacić zarówno kartą jak i gotówką.

 
Polecamy również: