Czy w Wiedniu jest Primark? Czy w Austrii jest Primark?

Czy w Wiedniu jest Primark? Czy w Austrii jest Primark?

Wielu Polaków wybierających się na wakacje za zachodnią granicę stara się połączyć odpoczynek z zakupami. Jednym ze sklepów często odwiedzanych przez turystów są sklepy sieci Primark. Czy jadąc do Wiednia również można zrobić zakupy w Primarku? Sprawdzamy czy jest Primark w Wiedniu w Austrii.

 

Primark to założona w 1969 roku sieciówka, która przez cały okres działalności zdążyła wyjść poza rodzimy irlandzki rynek do wielu krajów Europy. Primark działa również w Austrii od 2012 roku. Przez kilka już lat działalności w kraju firma otwarła parę sklepów w Austrii. Czy są w Wiedniu?

 
Jeśli wybieracie się do Wiednia i jedyną rzeczą o której myślicie podczas wyjazdu to kupowanie tanich ubrań to mamy dobrą wiadomość. W Wiedniu jest Primark. Są nawet dwa. Gdzie jest Primark w Wiedniu?

 
Obydwa sklepy w Wiedniu oddalone są nieco od centrum. Pierwszy znajduje się na południu miasta w centrum handlowym Shopping City Süd pod adresem SCS-Straße, 2331 Vösendorf. Drugi ze sklepów w Wiedniu znajduje się na północ od miasta.

 
Drugi Primark w Wiedniu znajduje się w cetrnum handlowym G3 Shopping Resort w Gerasdorf bei Wien. Do obydwu sklepów trzeba trochę podjechać. Ten położony na południe od austriackiej stolicy jest sklepem znajdującym się nieco bliżej od centrum Wiednia.

 


 

Polecamy również: