Czy 1 listopada 2022 parkowanie w Krakowie jest płatne? Czy za darmo?

W Krakowie znajduje się kilka popularnych i ważnych dla naszego kraju cmentarzy licznie odwiedzanych z okazji 1 listopada. Wiele osób zastanawia się więc czy 1 listopada 2022 parkowanie w Krakowie jest płatne. Czy 1 listopada płaci się za parking? Czy 1 listopada parkowanie w Krakowie jest darmowe? Sprawdźmy to!

 

Jeśli rzucimy okiem na kalendarz świąt i dni ustawowo wolnych od pracy w Polsce zobaczymy, że 1 listopada jest jednym z dni wolnych. Co to oznacza dla osób, które po wizycie na przykład na Cmentarzu Rakowickim chcą zaparkować w centrum Krakowa? Same dobre informacje!
 
W dni świąteczne, a takim jest 1 listopada 2022 roku, parkowanie w strefach płatnego parkowania w Krakowie jest bezpłatne! 1 listopada po odwiedzeniu grobów jeśli wybieramy się na przykład na obiad do Rynku Głównego możemy zaparkować na ulicy w strefie płatnego parkowania bez opłat. 1 listopada to jedno z niewielu świąt, kiedy parkowanie w strefie płatnego parkowania w Krakowie jest bezpłatne.
 
Podsumowanie: czy 1 listopada parkowanie w Krakowie jest płatne? Jeśli parkujesz w Krakowie w niedziele lub w święta możesz parkować za darmo. Natomiast w dni powszednie i soboty parkowanie jest płatne. 1 listopada parkowanie w Krakowie jest za darmo.

 
Polecamy również: