Ile kosztuje wejście na Kopiec Kościuszki? Cena biletów

Ile kosztuje wejście na Kopiec Kościuszki? Cena biletów

Kopiec Kościuszki w Krakowie jest jednym z najsłynniejszych polskich kopców na obecnym terenie Polski i jedną z największych atrakcji turystycznych w Krakowie. Ze szczytu Kopca Kościuszki podziwiać można ciekawy widok na Kraków. Wielu turystów zastanawia się ile kosztuje bilet wstępu na Kopiec Kościuszki. Ile trzeba zapłacić za wejście na Kopiec Kościuszki? Sprawdźmy to!

 

Sprawdzając cennik Kopca Kościuszki w Krakowie można dowiedzieć się, że bilet na Kopiec Kościuszki kosztuje 20 złotych za bilet normalny, 30 zł za bilet normalny z przewodnikiem i 15 zł za bilet ulgowy.
 
Kiedy można zwiedzać Kopiec Kościuszki za darmo? Bezpłatny wstęp na Kopiec Kościuszki możliwy jest 4 lutego, 24 marca oraz 15 października.
 
Bilet na Kopiec Kościuszki upoważnia zarówno do wstępu na sam kopiec jak i możliwość zobaczenia wszystkich wystaw pobocznych. Cennik biletów aktualny jest na dzień publikacji tekstu, jeśli czytacie ten tekst nieco później to warto zweryfikować czy ceny są aktualne na oficjalnej stronie krakowskiego kopca.

 
Polecamy również: