Kopiec Kościuszki Kraków cennik. Ile kosztują bilety wstępu?

Kopiec Kościuszki Kraków cennik. Ile kosztują bilety wstępu?

Kopiec Kościuszki w Krakowie jest jednym z najsłynniejszych polskich kopców na obecnym terenie Polski i jedną z największych atrakcji turystycznych w Krakowie. Ze szczytu Kopca Kościuszki podziwiać można ciekawy widok na Kraków. Wielu turystów zastanawia się ile kosztuje bilet wstępu na Kopiec Kościuszki. Ile trzeba zapłacić za wejście na Kopiec Kościuszki? Jaki jest cennik Kopca Kościuszki? Sprawdźmy to!

 

Sprawdzając cennik Kopca Kościuszki w Krakowie można dowiedzieć się, że bilet na Kopiec Kościuszki kosztuje 20 złotych za bilet normalny, a także 15 złotych za bilet ulgowy. W cenniku są też bilety rodzinne dla 6 osób za 60 zł i dla 4 osób za 40 zł. Karnet na Kopiec Kościuszki uprawniający do 5 wejść w ciągu roku kosztuje 45 zł.
 
Kiedy można zwiedzać Kopiec Kościuszki za darmo? Bezpłatny wstęp na Kopiec Kościuszki możliwy jest 4 lutego, 24 marca oraz 15 października.
 
Bilet na Kopiec Kościuszki upoważnia zarówno do wstępu na sam kopiec jak i możliwość zobaczenia wszystkich wystaw pobocznych. Cennik biletów aktualny jest na dzień publikacji tekstu, jeśli czytacie ten tekst nieco później to warto zweryfikować czy ceny są aktualne na oficjalnej stronie krakowskiego kopca.

 
Polecamy również: