Czy w Sylwestra 2022 galerie są otwarte? Do której są?

Czy w Sylwestra 2022 galerie są otwarte? Do której są?

Sylwester to każdego roku wyjątkowy dzień, a w 2022 roku Sylwester wypada dodatkowo w sobotę dlatego wiele osób zastanawia się czy w Sylwestra galerie handlowe są otwarte. Czy galerie są otwarte? Do której są galerie w Sylwestra? Jakie są godziny otwarcia?
 

Sylwester to wyjątkowy dzień w roku ale należy pamiętać, że nie jest dniem ustawowo wolnym od pracy więc galerie handlowe w Polsce mogą być otwarte. Do której?
 
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie do której są otwarte galerie handlowe w Sylwestra 2022. Na przykład popularna Galeria Krakowska w Krakowie w Sylwestra 2022 jest otwarta od 9:00 do 17:00.
 
Popularna galeria Złote Tarasy w Warszawie również ma być otwarta do godzin popołudniowych, według internetowych doniesień, prawdopodobnie do 17:00.
 
Będąca jednym z najważniejszych centrów handlowych na śląsku galeria Silesia City Center w Sylwestra 31 grudnia 2022 będzie otwarta od 10:00 do 16:00.
 
Jak widać różne galerie handlowe mają różne godziny otwarcia w Sylwestra ale można zakładać, że po 17:00 31 grudnia 2022 niewiele będzie otwartych galerii handlowych w Polsce.
 
Podsumowanie: czy w Sylwestra galerie są otwarte? Tak, ale dość krótko. By dowiedzieć się do której będzie otwarta nasza ulubiona galeria najlepiej odwiedzić jej oficjalną stronę internetową.

 
Polecamy również: