Pijana Wiśnia w Truskawcu – ceny, menu, lokalizacja

Pijana Wiśnia w Truskawcu – ceny, menu, lokalizacja

Truskawiec nie jest obecnie zbyt ciekawą miejscowością ale w ciągu najbliższych lat powinno się to zmienić. Niewiele jest dobrych restauracji i kawiarni w Truskawcu. Powoli jednak pojawiają się tu sieciówki, które znać mogą osoby które odwiedzały wcześniej Lwów. Obok Lwowskiej Manufaktury Czekolady w Truskawcu pojawiła się również Pijana Wiśnia. Jakie są ceny i menu w Pijanej Wiśni w Truskawcu?

Lokale Pijanej Wiśni przyzwyczaiły odwiedzających do ciekawego wyglądu i wystroju. W Truskawcu miejscówka nie znajduje się jednak w żadnym starym budynku jak chociażby w kamienicy przy Rynku we Lwowie, a w pawilonie w którym znajdziemy również kiosk, bar szybkiej obsługi i sklep z cukierkami znany ze Lwowa. Identyfikacja wizualna jest taka sama jak w każdym innym lokalu należącym do sieci.

 

Menu również. W menu mająca wielu fanów wiśniówka na ciepło i na zimno. W Truskawcu smakuje tak samo jak we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, na Rynku we Lwowie czy w Odessie. Tak samo czyli nie tak dobrze jak trunek podawany w lokalu Wiśnioffka w Krakowie ale za to tanio. Cena Pijanej Wiśni na Ukrainie jest zdecydowanie bardziej korzystna niż w Polsce.

Pijana Wiśnia Odessa

Poza standardową pozycją w menu w postaci wiśniowej nalewki do kupienia oczywiście również nalewka na wynos. Pół litra za 220 UAH, pół litra w ozdobnej tubie za 280 UAH, litr pakowany w ozdobną tubę za 458 UAH. Dodatkowo do kupienia na przykład czekolada Pijanej Wiśni za 40 UAH, czekoladka za 15 UAH za sztukę, karmelowa wisienka za 55 UAH czy ozdobny znaczek za 75 UAH. Co ciekawe nalewkę Pijana Wiśnia można kupić również w niektórych sklepach monopolowych i supermarketach na Ukrainie na przykład w Silpo w Drohobyczu.

Wybierasz się do Truskawca? Sprawdź oferty noclegów: Booking.com
Pijana Wiśnia Lwów

Lokal w Truskawcu, prawdopodobnie ze względu na to że Truskawiec nie jest młodzieżowym kurortem, nieco różni się od zasady działania chociażby we Lwowie czy Krakowie. Dla wygody nieco starszej klienteli przed lokalem oprócz wysokich stolików przy których nie da się usiąść znalazły się również stoliki z miejscami siedzącymi.

 

Miasta w których można znaleźć Pijaną Wiśnię to poza Lwowem i Truskawcem również Odessa, Czarniowce, Iwano-Frankiwsk czytelnikom lepiej znany jako Stanisławów, Żytomierz, Kijów, Charków, Chersoń. Lokale Pijana Wiśnia są także w Polsce w Krakowie, w Warszawie i we Wrocławiu.

Butelka 0,5 litra

220 UAH

Kieliszek 100 ml

40 UAH

Adres

Tarasa Szewczenki 2, Truskawiec

Czynne

Pn-czw - 11 do 22. Pt-nd - 11 do 0:00