Sieć 4G wreszcie we Lwowie i na Ukrainie. Od teraz w Kyivstar

Sieć 4G wreszcie we Lwowie i na Ukrainie. Od teraz w Kyivstar

W Polsce sieć 4G od lat nie jest niczym nowym i nadzwyczajnym. Dla większości z nas to standard. Na Ukrainie 4G to prawdziwa rewolucja. W kwietniu 2018 roku sieć Kyivstar udostępniła swoim użytkownikom sieć czwartej generacji wykorzystywaną do internetu mobilnego na Ukrainie. 4G działa również we Lwowie. Gdzie jeszcze na Ukrainie działa już sieć 4G?

 

Od 6 kwietnia “nowy” standard działa we Lwowie, Kijowie, Odessie, Dnieprze, Tarnopolu, Winnicy, Użgorodzie, Chmielnickim, Zatoce, Karolino-Buhazie, Kyryliwce, Jasini, Polanicy i Czopie. Dla nas ważną wiadomością jest też to, że 4G działać będzie na granicach z Polską w Szegini, Rawie Ruskiej, Krakowcu i w Uściługu.

 

Dla użytkowników, którzy nie są pewni czy ich karta SIM Kyivstar obsługuje łączność w “nowym” standardzie przygotowano kod *245*5#. Jeśli kupowaliście swój starter internetu mobilnego wcześniej to nową kartę otrzymacie w salonie Kyivstar bez dodatkowych opłat.

 

“Wreszcie możemy zapewnić naszym abonentom dostęp do szybkiego internetu” – rozpływa się prezes sieci komórkowej

 

Przy okazji ponownie przypominamy, że jadąc na wycieczkę do Lwowa najlepiej wyłączyć swój polski telefon komórkowy, a po przekroczeniu granicy kupić starter lokalnej sieci komórkowej. Internetowe pakiety na Ukrainie w ofercie pre-paid rozpoczynają się już w granicach 8 zł miesięcznie.

 

 

Polecamy również:

 

Powiązane wpisy

2 komentarze do wpisu „Sieć 4G wreszcie we Lwowie i na Ukrainie. Od teraz w Kyivstar

    • Jak kupowaliśmy swoje numery pewien czas temu to startery można było owszem kupić praktycznie wszędzie, ale musiały być aktywowane w salonie u operatora. Na lotnisku jest kiosk czynny od 7 do 19 czasu warszawskiego, starter kupi. W centrum Lwowa salony sieci komórkowych są dosłownie na każdym kroku zaraz obok Rynku Kyivstar jest chociażby przy Wałowej albo przy pl. Katedralnym, kolejny jakieś 200 metrów dalej.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Ceny na Węgrzech – aktualne ceny w Budapeszcie

Kawiarnia Lwowska, Kraków
Kawiarnia Lwowska przy ul. Lwowskiej. Lwów w Krakowie

Rzeźba na Wałach Hetmańskich, Lwów
Historia losów figury Matki Boskiej z placu Mickiewicza we Lwowie. Warto na chwilę tu przystanąć…

Zamknij