Karta Just Lviv It we Lwowie. Czy warto ją mieć?

Czytając różne blogi i strony internetowe o Lwowie pewnie nie raz spotkaliście się pewnie z informacjami o tym, że niby w żydowskiej i masońskiej restauracji ceny trzeba negocjować bo albo nie ma ich w karcie dań, albo są wysokie i trzeba je “zbijać”. Bzdury. Po pierwsze – ceny są, były i zawsze będą i “negocjacje” to tylko chwyt na turystów, by oszczędzić sobie żenujących zabaw wystarczy karta Just Lviv It. Karta lojalnościowa honorowana jest przez kilku partnerów we Lwowie. Skąd wziąć kartę Just Lviv It? Ile kosztuje karta Just Lviv It? O tym za chwilę.

 

Na wstępie musimy zastrzec, że nie jesteśmy fanami kawiarni i restauracji grupy, która ma w swoim portfolio lokal stylizowany na kryjówkę, a w kawiarniach kawę podawaną na sposób banderowski. Nie spotkacie tu opisów zbyt wielu knajp grupy Fest bowiem dla nas są przede wszystkim przereklamowanym produktem dla turystów, a jedzenie w nich jest często za drogie w stosunku do oferowanej jakości.
 

Jeśli jednak już koniecznie musicie zobaczyć lokale, które cieszą się w polskojęzycznym internecie gigantycznie wysoką popularnością, to wyróbcie sobie kartę zniżkową Just Lviv It.

 

Kartę Just Lviv It dostać można w każdym lokalu grupy Fest. Nie we wszystkich z nich dogadacie się po angielsku, więc prośby o formularz, który najpierw trzeba wypełnić, mogą skończyć się tym, że dostaniecie drukowaną mapę Lwowa (karta to po rosyjsku mapa). Jeśli traficie na kogoś kto jednak was zrozumie dostaniecie do wypełnienia krótką ankietę. Strzeżonego Pan Bóg strzeże więc do otrzymanego formularza najlepiej wpiszcie fałszywe dane. Ankieta zostaje w lokalu, karta idzie z wami.

 

Jaki jest sens posiadania karty Just Lviv It?

Jeśli bawią Was żenujące restauracje, udawanie negocjacji z kelnerkami i kelnerami, a do Lwowa i tak już więcej nie przyjedziecie, to żaden. Teoretycznie karta Just Lvivi It to pakiet składający się z reklamowej mapki z naniesionymi lokalami grupy Fest, dostępu do infolinii dla turystów oraz plastikowej karty lojalnościowej wielkości karty kredytowej.

 

Za każde 10 UAH wydane u partnerów obsługujących kartę Just Lviv It dostać można 100 punktów, które zamienia się na całe 1 UAH zniżki (0,14 zł). Punkty zbiera się płacąc w biurze turystycznym przy Rynku 10, w tramwaju Just Old Tram w okolicach pchlego targu na Podwalnej, w lokalach grupy Fest i ewentualnie sklepikach przy nich działających oraz w hostelu Just Lviv It. Karta działa też m.in. w stylizowanym na kryjówkę bandy UPA lokalu Kryjówka, a także w “masońskiej” restauracji nad Kryjówką. W Kopalni (Manufakturze) Kawy przy Rynku 10, w Teatrze Piwa Prawda, w kawiarni Poczta, w Lwowskiej Fabryce Czekolady, w kawiarni Lviv Cakes na Rynku 13, w Masoch Cafe, Domu Legend, w restauracji Pod Złotą Różą, w Lampie Gazowej, w knajpie Lewy brzeg przy Wałach Hetmańskich, w Trout, Bread and Wine i knajpie Mięso i Sprawiedliwość. Zaletami używania karty Just Lviv It jest to, że kelnerzy w “masońskiej” restauracji od razu przynoszą normalny rachunek (każda rzecz w karcie menu ma tu dla jaj dopisane jedno 0. Hehe, ale żarcik), no i nie trzeba też bawić się w żenujące “negocjacje ceny” w restauracji Pod Złotą Różą.

 

Kartę można dostać w każdej placówce partnerów ją honorujących ale by zebrać konkretną, odczuwalną zniżkę musielibyście wydać u partnerów przynajmniej dobre kilkaset złotych. Polecamy ją więc jedynie tym, którzy mają zamiar wracać do Lwowa częściej.
 

Polecamy również:

 


 

Dodaj komentarz