Restauracje otwarte w Poznaniu. Gdzie czynne i otwarte?

Restauracje otwarte w Poznaniu. Gdzie czynne i otwarte?

W każdym zakątku Polski znaleźli się przedsiębiorcy, którzy walczą z zakazami nakładanymi na nich przez polityków i walczą o to, by nie stracić dobytku całego życia. Nie inaczej jest w Poznaniu. Które restauracje są otwarte w Poznaniu? Czy są otwarte restauracje, puby, kawiarnie w Poznaniu? Sprawdzamy listę normalnie otwartych restauracji w stolicy Wielkopolski. Gdzie czynne i można zjeść na miejscu?
 
Gdańsk, Warszawa czy Kraków to miasta w których wiele jest otwartych lokali. Stolica Wielkopolski nie obfituje w otwarte restauracje. Tu przedsiębiorcy należą co bardziej pokornych. Kto jest pierwszy na placu boju w walce z zakazami? Oto czynne lokale, chociaż nie ma ich wiele.

 
Jeśli znacie inne restauracje i kawiarnie, które ostatkiem sił walczą z zakazami nakładanymi przez władze to z chęcią się o nich dowiemy i wzbogacimy zestawienie czynnych restauracji. Jeśli któryś z lokali nie chce być opisany też prosimy o maila – usuniemy go z zestawienia.

 


Szczaw i Mirabelki

Na mapie otwartych lokali gastronomicznych w Poznaniu świecą tylko dwa punkty. Pierwszy to Szczaw i Mirabelki. Wegańska restauracja położona jest przy ul. Jaroczyńskiego 22a w Poznaniu. Menu raczej oczywiste skoro to wegański lokal.

 


Kawiarnia OCH

Drugim z funkcjonujących w Poznaniu lokali jest Kawiarnia OCH, która spodoba się przedstawicielom wolnych zawodów. To tymczasowo nie kawiarnia, a przestrzeń cow-orkingowa idealna na przykład by pisać bloga o kawiarniach! Adres kawiarni to Górna Wilda 95/1. W menu to czego zwykle można spodziewać się po kawiarniach. Trzeba za to przyznać, że wnętrze lokalu prezentuje się niezwykle uroczo. W menu kanapki, kawa, sałatki oraz śniadania. Tanio.
 
Jeśli znacie inne restauracje i kawiarnie, które w Poznaniu przeciwstawiają się zakazom nakładanym przez władze to z chęcią się o nich dowiemy i wzbogacimy tekst. Jeśli któryś z lokali nie chce być opisany też prosimy o maila – usuniemy go z zestawienia.

 
Polecamy również: