Otwarte restauracje we Wrocławiu. Jakie restauracje są otwarte we Wrocławiu?

Otwarte restauracje we Wrocławiu. Jakie restauracje są otwarte we Wrocławiu?

W każdym mieście w Polsce właściciele firm z branży gastronomicznej znaleźli się pod ścianą ze względu na zakazy nakładane przez rząd. W każdym mieście są jednak tacy, którzy próbują ratować dobytek swojego życia i otwierają swoje lokale. Czy we Wrocławiu są otwarte restauracje? Jakie restauracje są otwarte we Wrocławiu? Co jest normalnie czynne?

 

Wielu restauratorów wymyśla możliwości tego, by normalnie przyjmować gości w wielu miastach w Polsce. We Wrocławiu nie jest inaczej. Tu też są normalnie otwarte restauracje, kawiarnie czy puby. Co jest normalnie otwarte?

 


Pici Pasta Wratislavia

Mieszkańcy Wrocławia nie mają tyle szczęścia co chociażby mieszkańcy Gdańska czy nawet Krakowa. Lista otwartych całkowicie normalnie działających lokali jest niewielka. Pierwszym z nich jest bar z makaronami znajdujący się przy ul. Szczytnickiej 28 we Wrocławiu.

 


Wall Street & Boogie

Drugim z otwartych miejsc jest lokal słynący z bycia miejscem w którym odbyło się spotkanie założycielskie partii strajku przedsiębiorców. Miejscówka mieści się przy ul. Ruskiej 51. No i to by było na tyle…

 
Polecamy również: