Restauracje otwarte w Gdańsku i Trójmieście. Które są czynne?

Restauracje otwarte w Gdańsku i Trójmieście. Które są czynne?

Zakazy nakładane przez rząd zniszczyły już wiele biznesów. Nic dziwnego, że właścicieli postawieni pod ścianą starają się znaleźć najróżniejsze sposoby na to, by móc działać. Czy w Gdańsku, Gdyni i Sopocie również są otwarte restauracje? Co jest czynne w Trójmieście? Jakie są otwarte kawiarnie, restauracje i puby w Gdańsku? Gdzie można zjeść? Oto lista działających i czynnych lokali.
 
Trzeba przyznać, że Gdańsk i Trójmiasto są jednymi z najlepiej reprezentowanych miast na mapie restauracji, które są otwarte i walczą z rządowymi zakazami. Jest ich tu znacznie więcej niż w Warszawie, w Łodzi czy w Krakowie lub w Katowicach.
 


Rockhouse Gdynia

Lokal zapowiada otwarcie na 22 stycznia 2021 roku. Rockhouse znajdziecie przy ul. Starowiejskiej w Gdyni.

 


Franca. Pijalnia Nalewek

Lokal znajduje się rzut kamieniem o Rockhouse – przy ul. Starowiejskiej 16 w Gdyni.

 


Bar Wymówka

Kolejnym miejscem w którym można powrócić do normalności jest Bar Wymówka zapowiadający ponowne otwarcie od 22 stycznia 2021 roku. Miejscówka znajduje się przy ul. Świętojańskiej w Gdyni.

 


Pub Spółdzielnia

Idąc od północy z Gdyni w kierunku Gdańska niestety wciąż nie widzimy żadnych otwartych na miejscu lokali w Sopocie ale już w Gdańsku przy Abrahama 7 znajduje się kolejne miejsce – Pub Spółdzielnia.

 


Sports Pub

Kolejnym miejscem, które daje nam możliwość powrotu do normalności w Gdańsku jest Sports Pub. Lokal zapowiedział działanie od 18 stycznia 2021 roku. Znajduje się przy ul. Miszewskiego 12/13.

 


 


Klub Wolność

Jak sama nazwa wskazuje tutaj też zakosztujemy nieco wolności. Klub Wolność znajdujący się przy Wałach Piastowskich 24 w Gdańsku zapowiedział otwarcie na 23 stycznia 2021 roku. Wolność!

 


Czary Gary Bistro

Dla osób, które mają dość pubów i barów też znajdzie się coś ciekawego. W Gdańsku wpaść i zjeść normalnie można w Czary Gary Bistro przy Jabłoniowej.

 


Pomelo Bistro

Od 22 stycznia 2021 roku otwarcie zapowiada kolejny lokal w Gdańsku – Pomelo Bistro. Adres restauracji to Ogarna 121/122.

 


Rednek by Stah

Na zakończenie jeszcze raz centrum Gdańska i coś dla tych, którzy do płynnych pokarmów chcą też czegoś bardziej stałego. Rednek by Stah znajduje się przy ul. Szerokiej 8/10.

 
Jeśli znacie inne restauracje i kawiarnie lub puby, które ostatkiem sił walczą z zakazami nakładanymi przez władze to z chęcią się o nich dowiemy i dodamy je do naszego zestawienia. Jeśli któryś z lokali nie chce być opisany też prosimy o maila – usuniemy go z zestawienia.

 
Polecamy również: