Czy Primark jest Niemczech? Jakie miasta? Lokalizacje

Wielu turystów podczas wakacji decyduje się również na zakupy. Jedną z częściej wybieranych sieci handlowych w których robi się zakupy na wczasach jest dyskontowa sieciówka ubraniowa Primark. Czy w Niemczech jest Primark? Jaki Primiark znajduje się najbliżej Polski? Primark w Niemczech jakie miasta mają sklepy? Gdzie są? Sprawdzamy!

 

Primark to irlandzka sieć tanich sklepów z ubraniami założony w drugiej połowie ubiegłego wieku. Przez lata działalności sieć rozrosła się i otwarła sklepy w wielu zakątkach Europy. W Niemczech jest Primark już od 2009 roku. Przez lata sieć doczekała się wielu sklepów w 27 miastach w Niemczech.

 
Najbliżej Polski sklep Primark znaleźć można na przykład w Dreźnie oraz również w Berlinie przy przy Alexanderplatz 5-7, przy Walther-Schreiber-Platz 1 oraz w centrum handlowym ZOOM Berlin.

 


 

Poza tym Primark jest w Bielefeld, Bonn, Brunszwiku, Bremie, Dortumndzie, Dusseldorfie, Essen, Frankfurcie (dwa sklepy), Gelserkirchen, Hamburgu, Hanowerze, Ingolstadt, Kaiserslautern, Karlsruhe, Kilonii, Krefeld, Koln, Lipsku, Mannheim, Monachium, Munster, Saarbrucken, Stuttgarcie (dwa sklepy), Weiterstadt i w Wuppertalu.

 
Na chwilę publikacji tego tekstu Primark ma aż 31 różnych lokalizacji w Niemczech. Lokalizacje sklepów różnią się od siebie – niektóre są sklepami wolnostojącymi, inne umiejscowiono w centrach handlowych. Godziny otwarcia też bywają różne. Można spodziewać się, że w niedalekiej przyszłości Primark w Niemczech rozszerzy swoje działanie o kolejne placówki handlowe.

 


 
Polecamy również: