Kebab Cezar przy pl. Inwalidów – ceny, menu i godziny otwarcia

Plac Inwalidów w Krakowie kojarzy się większości ludzi z pobliskim Parkiem Krakowskim oraz punktem przesiadkowym między autobusami, a tramwajami jadącymi w kierunku Rynku Głównego. Przesiadając się między środkami transportu albo wracając z wieczornej imprezy można tu nawet… zjeść. Przy pl. Inwalidów w Krakowie działa jeden z najdłużej otwartych kebabów będący jednocześnie… jednym z najlepszych. Oto ceny, menu i możliwości dostawy w lokalu Kebab Cezar przy pl. Inwalidów.

 

Przechodząc z przystanku autobusowego na tramwaj przy pl. Inwalidów mija się niewielkie budki skrywające się w cieniu drzew. Miejsce to może nie każdemu kojarzy się z jedzeniem na mieście ale jest jednym z ciekawszych puntów na jedzenie nocą w Krakowie.

 


Kebab Cezar – ceny i menu

 
Jak sama nazwa wskazuje Kebab Cezar oferuje przede wszystkim kebab. W menu dostępna jest pita (12 zł za małą, 14 za standardową i 17 zł za największy rozmiar) oraz rzecz jasna kebab w bułce (15 zł). W menu też tortilla, a dla nielubiących mięsa falafel(pita i tortilla po 15 zł). Dodatkowo w menu boxy Box Antalaya z frytkami mięsem i sosem za 13,50 zł, Box Izmir z frytkami, mięsem, sosem i warzywami, a także duże zestawy – z mięsem mieszanym (18 zł za rozmiar standard i 22 za rozbiera mega), Zestaw Cezar (29,50), Adana Kebab (28), Zestaw Mix (22 zł), Tavuk Kebab za 27 zł.
 
W ofercie Kebab Cezar także frytki (7 i 14 zł), zapiekanki (8 za zwykłą i 11 za zapiekankę z mięsem), a także sałatka (13,50 lub 16 zł za sałatkę powiększoną o mięso). Warto zapytać obsługę również o francuskie tacos. Miłym dodatkiem do standardowego menu jest możliwość spróbowania tu baklawy. To jedno z niewielu miejsc w Krakowie w których można kupić deser, którą niektórzy mogą kojarzyć na przykład z wakacji na przykład w Turcji czy krajów Arabskich.

 


Kebab Cezar – podsumowanie


 
Kebab przy pl. Inwalidów jest jednym z ciekawszych miejsc na szybką konsumpcję w tej części Krakowa. Zaletą są naprawdę duże porcje, miła obsługa, a także długie godziny otwarcia. Lokal czynny jest od 10 do 2:00 w dniach od niedzieli do środy, w czwartki zwykle zdecydowanie dłużej niż do 2 w nocy, a w piątki i soboty aż do 4 rano.
 
Kebab Cezar można zamówić przez Pyszne.pl, a także zamówić telefonicznie pod numerem 791 837 933. Na miejscu można płacić zarówno kartą jak i gotówką.

 
Polecamy również: