Ile kosztuje fryzjer w Krakowie? Ceny fryzjerów w Krakowie

Wiele osób przyjeżdżających do Krakowa chce czasem skorzystać również z usług. Jeśli chcecie iść w Krakowie do fryzjera to pewnie zastanawiacie się ile kosztuje fryzjer w Krakowie. Jakie są ceny w zakładach fryzjerskich?
 
W małych osiedlowych zakładach fryzjerskich w Krakowie za strzyżenie męskie płaci się w granicach 20-50 złotych, a damskie to koszt od 40 do 100 złotych.
 
Inaczej kształtują się jednak ceny w salonach fryzjerskich, które dysponują lepiej wyszkolonym personelem oraz lepszym sprzętem i wyposażeniem.
 
W średniej klasy salonach fryzjerskich w centrum Krakowa koszt strzyżenia męskiego to około 50-80 zł, a strzyżenie damskie kosztuje około 100 złotych.

 
W uznanych zakładach fryzjerskich w centrum Krakowa strzyżenie męskie to koszt również od około 50 do 100 złotych, a strzyżenie damskie kosztuje od 100 do nawet 200 czy 250 złotych przy długich włosach.
 
Podsumowanie: ceny fryzjera w Krakowie różnią się od jakości zakładu, przeszkolenia personelu czy lokalizacji salonu. Koszt strzyżenia męskiego generalnie zamyka się w kwocie poniżej 100 złotych. Strzyżenie damskie bywa droższe ale też da się znaleźć miejsca w których kosztuje w granicach 100 zł.
 
Usługami droższymi od samego strzyżenia są takie zabiegi jak koloryzacja, balejaż czy trwała.

 
Warto przeczytać również: