Czy kwiaciarnie są czynne w niedziele i niedziele niehandlowe?

Czy kwiaciarnie są czynne w niedziele i niedziele niehandlowe?

Podział na niedziele handlowe i niedziele z zakazem handlu eufemistycznie zwane niedzielami niehandlowymi to jeden z tych pomysłów, który w zdecydowany sposób doskwiera wielu osobom. Część osób zastanawia się jakie sklepy są czynne w niedziele i czy kwiaciarnie są otwarte w niedziele. Czy kwiaciarnie działają w niedziele niehandlowe z zakazem handlu? Czy kwiaciarnie otwarte są w niedziele?

 

Wiele osób wie, że rządzący zakazali robienia zakupów w zwykłych sklepach spożywczych w niedziele ale te droższe sklepy jak małe osiedlowe sklepy czy zwykle zdecydowanie drogie sklepy na stacjach benzynowych. Czy władza pozamykała też kwiaciarnie?

 
Jeśli potrzebujecie zrobić zakupy w kwiaciarni w niedziele to mamy dla Was dobre wiadomości. Niezależnie od tego czy jest niedziela handlowa czy niedziela niehandlowa to do kwiaciarni można iść i zrobić zakupy.

 
Czy kwiaciarnie są otwarte w niedziele? Są. Oczywiście trzeba pamiętać, że kwiaciarnie otwarte w niedziele są czynne nieco krócej, niż w zwykłe dni powszednie czy soboty dlatego warto najpierw sprawdzić jakie będą dokładnie godziny otwarcia Waszej ulubionej kwiaciarni w niedziele.

 
Polecamy również: