Rejsy po jeziorze Mucharskim. Kiedy? Gdzie i jaka cena biletów?

Rejsy po jeziorze Mucharskim. Kiedy? Gdzie i jaka cena biletów?

Jezioro Mucharskie jest jedną z największych atrakcji w okolicach Wadowic. Jeśli wybieracie się nad jego brzegi to, poza możliwością opalania czy wędkowania na jego brzegu warto zainteresować się jeszcze jedną od niedawna działającą atrakcją. Od 2020 roku organizowane są rejsy po jeziorze Mucharskim. Kiedy odpływa statek? Ile trwa rejs po jeziorze Mucharskim? Jaka jest cena biletu na statek?

 

Jeśli planujecie wycieczkę na jeden dzień do Wadowic to po zwiedzaniu atrakcji w Wadowicach i zjedzeniu słynnych kremówek można pomyśleć również o rejsie po utworzonym tu niedawno zbiorniku wodnym. Od 2020 roku po wodach jeziora Mucharskiego prowadzone są rejsy statkiem na pokładzie niewielkiego statku oraz gondoli.
 

 
Cena biletu na przepłynięcie statkiem po jeziorze to 20 zł za bile normalny i 15 zł za bilet ulgowy. Kiedy odbywają się rejsy po jeziorze Mucharskim? Rejsy po jeziorze Mucharskim odbywają się codziennie w godzinach od 9 do 18:00 niezależnie od tego czy to święto czy zwykła niedziela lub dzień powszechni.

 

 
Rejs po wodach jeziora Mucharskiego trwał około 40 minut. Przystań z której rozpoczynają się rejsy znajduje się kilka kilometrów od Wadowic w Jaszczurowej. Rejsy po jeziorze to dobra atrakcja dla tych, którzy są w okolicy ale gdybyśmy w okolicy nie byli to z Krakowa wybralibyśmy się jednak na rejs po zdecydowanie bardziej malowniczym jeziorze Czorsztyńskim bowiem kosztują tyle samo a samo jezioro położone jest przy atrakcjach nieco większych niż budynek w którym kremówki jadł Jan Paweł II.

 
Polecamy również: