Gdzie kupić bilet Przemyśl-Lwów? Ile kosztuje bilet?

Dojazd do Przemyśla a następnie przejazd szerokotorowym pociągiem Przemyśl-Lwów to ciekawa alternatywa dla bezpośrednich pociągów do Lwowa. Tego typu przejazd jest zwykle znacznie tańszy od wybierania bezpośredniego pociągu Wrocław Lwów czy Kraków Lwów. Ile kosztuje bilet Przemyśl-Lwów? Jak go kupić?

 

Każdy kto chciał zawczasu zarezerwować pociąg Przemyśl-Lwów natrafił pewnie na komunikat o tym, że biletów na przejazdy międzynarodowe nie da się kupić online na stronach polskiego przewoźnika. Owszem, nie da się ale da się go kupić na stronach kolei ukraińskich. Gdzie kupić bilety Przemyśl-Lwów wyjaśniamy w poprzednim materiale – tutaj w którym przeprowadzamy przez cały proces zakupu ukraińskiego biletu kolejowego przez internet.

 
Jeszcze raz podkreślamy że przesiadka w Przemyślu jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem od przejazdu bezpośrednim pociągiem do Lwowa przynajmniej do czasu do którego do Skniłowa nie zostaną zbudowane europejskie tory. Wsiadając w ukraiński pociąg do Lwowa w Przemyślu unikamy konieczności oczekiwania na wymianę wózków, a i cena takiego rozwiązania jest niższa od pociągów bezpośrednich.

 
Jak już wcześniej pisaliśmy:

Bilet pierwszej klasy relacji Przemyśl – Lwów i Lwów – Przemyśl to obecnie koszt 320 UAH. Cena biletu Przemyśl Lwów drugiej klasy to 237 UAH.

 
Ile kosztuje bilet Przemyśl Lwów już odpowiedzieliśmy. Teraz czas na połączenie tej kwoty z przejazdem z naszego miasta do Przemyśla, co często jest rozwiązaniem najbardziej efektywnym. Przejazd z Wrocławia do Lwowa przez Przemyśl kosztować będzie tyle co cena przejazdu z Przemyśla do Lwowa plus cena pociągu Wrocław Przemyśl wynosząca odpowiednio 75 zł za klasę II i 98 zł za klasę pierwszą.

 
Dojazd do Przemyśla z Krakowa będzie tańszy przez co dojazd pociągiem na trasie Kraków Lwów będzie tańszy. Przejazd z Krakowa do Przemyśla to koszt 45 zł za klasę II i 72 zł za I klasę. W jednym z poprzednich materiałów więcej sposobów dojazdu z Przemyśla do Lwowa.

 


 

Polecamy również: