Grzegorz Brzęczyszczykiewicz. Koktajl za darmo w podzięce Polakom

Grzegorz Brzęczyszczykiewicz. Koktajl za darmo w podzięce Polakom

Sieć lwowskich koktailbarów wprowadziła do oferty unikatowy biało-czerwony drink o nazwie Grzegorz Brzęczyszczykiewicz. Tak lokal dziękuje za wsparcie okazane przez Polaków. Można go spróbować za darmo. Jak tego dokonać?.

 

Z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja w lwowskiej sieci prosseco barów 4 Czebureki pojawił się koktail poświęcony Polsce i Polakom. Biało-czerwony koktail o nazwie Grzegorz Brzęczyszczykiweicz można otrzymać za darmo. Jak tego dokonać?
 
Drink w naszych narodowych barwach nawiązujący do kultowego filmu “Jak rozpętałem II Wojnę Światową” z 1969 roku można otrzymać na barze za darmo wypowiadając poprawnie jego nazwę. Promocja na darmowego drinka obowiązuje tylko raz! Za kolejnego trzeba już zapłacić.
 
Lokale 4 Czebureki znajdują się we Lwowie w dwóch lokalizacjach. Przy ul. Bohaterów UPA pod numerem 40 oraz na Starojewrejskiej pod numerem 16.

 

 
“Dziękujemy naszym polskim przyjaciołom i sojusznikom za ich stałe wsparcie i pomoc dla Ukrainy” – podkreślają przedstawiciele lwowskiej sieci.

 
Polecamy również: